VI. ročník prestížnej kynologickej akcie EPEIROS CUP

9.-10.9.2023 Slnečné jazerá Senec, Slovensko

Výsledky Povahové testy

Rozhodca/Judge: ANTON STRASSER, SK

WELSH CORGI PEMBROKE 2 (1 – 2)
CANE CORSO 5 (3 – 7)
PRESA CANARIO 2 (8 – 9)
RUSSKIY TCHIORNY TERRIER 2 (10 – 11)
SHAR-PEI 3 (12 – 14)
CHOW-CHOW RED AND OTHERS 1 (15 – 15)
BASSET BLEU DE GASCOGNE 1 (16 – 16)
BASSET HOUND 2 (17 – 18)
DALMATINSKI PAS 2 (19 – 20)

Spolu / Total 20

WELSH CORGI PEMBROKE       

PSY/MALE – TEST socializačný 

1 DAMON SPIRIT OF WALES, SPKP 377, 20.05.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: FOXY UNIQUA 17TH MERIDIAN
MAJ: ONDRUŠKOVÁ ANDREA 92b

SUKY/FEMALE – TRIEDA POVAHOVÝ TEST/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

2 PUREXA VON PLATONOGI, SPKP 439, 02.09.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: RED PUMA TELMAN HAUS
MAJ: JAKUBČOVÁ PETRA Abs             

skupina/group FCI – 2

CANE CORSO                    

PSY/MALE – TEST temperamentu/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

3 ERAGON CORSO REALE, SPKP 2450, 30.10.2020 
O: I´M THOR RAYLA DI CORS M: MEGGI SANGUE MAGNIFICO
MAJ: SZABOOVA VERONIKA

4 NAPOLEON SILVER LAKE KOJIĆ, JR 79051 CC, 25.12.2016 
O: JAGHUAR CUSTODI NOS M: ATINAAJ: VRÁNOVÁ LETICIE 97b

SUKY/FEMALE – TRIEDA POVAHOVÝ TEST/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

5 EL´A ENGIE VITA DA CAPO, SPKP 2466, 06.11.2020 
O: DROGO KHAL CUSTODE DEL TRONO M: AMARETTA VITA DA CAPO
MAJ: HIANIK JOZEF Diskvalifikovaný

6 LEDA CUSTODE DEL TRONO, SPKP 2258, 30.03.2020 
O: ESCOBAR CUSTODE DEL TRONO M: DAENERYS CUSTODE DEL TRONO
MAJ: SZAKÁLLOS DUŠAN + SZAKÁLLOS DUŠAN

7 SHEILY CORONA TRIUMPHALIS, UKU.0361903, 04.02.2018 
O: GIORDAN DEL DYRIUM M: MAGENTA CORONA TRIUMPHALIS
MAJ: HIANIK JOZEF 93b       

PRESA CANARIO                  

PSY/MALE – TEST temperamentu/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

8 CASTOR AA KAN TOM GUARDDOGS, MET.P.P.C.820/20, 10.09.2020 
O: DEMANIOS PIAR CALRO GAMBINO M: PERRO DE PRESA DEL TURCO AYSEL
MAJ: ERBENOVÁ JESSICA 100b                                               

SUKY/FEMALE – TEST temperamentu/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

9 GRANDES GUARDIA’S CHIEN NA WEI, SPKP 284, 01.10.2016 
O: FINNDOCAN’S BOREAS M: GRANDES GUARDIA’S VALKYRIE
MAJ: BRATKOVÁ MÁRIA 99b                

RUSSKIY TCHIORNY TERRIER – RUSKÝ ČIERNY TERIÉR              

SUKY/FEMALE – TEST temperamentu/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

10 ASTRA FIDELIS RITA, SPKP 352, 12.06.2018 
O: ERMAK TER`AVALON M: ASTRA FIDELIS DRAGANA
MAJ: MITTERPÁK ANDREJ + MITTERPÁK ANNA 88b

11 EMISSIJA IZ SKAZA O RUSICHAH, CMKU/CET/1587/-19/19, 02.08.2019 
O: UKROTITEL SERDETS S OZERA RAZLIV M: ROSKOSH ROSSII S ZOLOTOGO GRADA
MAJ: LANDOVÁ LADISLAVA 80b          

SHAR-PEI           

PSY/MALE – TEST temperamentu/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

12 ONE MINUTE TO MIDNIGHT DU BOUQUET IMPERIAL , LOF 2 SH.P. 35518/0, 20.03.2018 
O: CH HAYRTON BABY KING I DRAGONI ORIENTALI M: DOLLY & DOLL WORLD DE TIANXIA
MAJ: LORIENT VALÉRIE 50b

SUKY/FEMALE – TEST socializačný /TEST OF TEMPERAMENT CLASS

13 ANGEE IZZY HASTY PEI, CMKU/SP/8541/20, 26.12.2020 
O: ALA OLI BRAMASOLE M: RUBY RED VIKY PEI IZZY
MAJ: KOMANICKÁ ALENA 80b

14 BACCARA ZUZKIN SEN, SPKP 1204, 06.11.2020 
O: RUBY RED VIKY PEI POLICE M: PANDORA ZUZKIN SEN
MAJ: VOJTEKOVÁ KLÁRA + VOJTEK VIKTOR 99b

21 BÓLYAFALVI ROSEE, MET:SHARP309/ 19, 18.5.19 
O: Silver iz DomaBSS M: Olivia
MAJ: Szabó Leontina 97b            

skupina/group FCI – 5

CHOW-CHOW RED AND OTHERS – ČAU-ČAU ČERVENÝ A OSTATNÍ         

SUKY/FEMALE – TEST socializačný/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

15 SIA SHEN TE CHOWS, JR 72670 CHO, 04.06.2018 
O: LIFE´S STORM CUBIQ CYCLONE AT SHEN TE M: LIFE´S STORM FOR SHEN TE APOCALYPSE
MAJ: SLEBODNÍK MAREK 99b     

skupina/group FCI – 6

BASSET BLEU DE GASCOGNE – MODRÝ GASKOŇSKÝ BASET    

SUKY/FEMALE – TEST socializačný /TEST OF TEMPERAMENT CLASS

16 ESME BLUE SLOVAKIA, SPKP 62, 24.06.2020 
O: NEMO BLUE M: ATHENE BLUE ALEDOS
MAJ: RAJSKÁ MARIANNA 98b            

BASSET HOUND      

PSY/MALE – TEST socializačný /TEST OF TEMPERAMENT CLASS

17 DEXTER HEROICA SLAVICA, SPKP 919, 07.10.2020 
O: CAPRI SONNE DRAMIJOS M: MÁŠA Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY
MAJ: KNAPPOVÁ BRIGITA 98b

SUKY/FEMALE – TRIEDA POVAHOVÝ TEST/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

18 FRANCESCA BELLE LUARAN, SPKP 892, 19.04.2019 
O: WOFERLOW LIBERTY BELL M: DAFFNE MALÁ KAROLÍNA
MAJ: FERENCZY ANDREA 99b

DALMATINSKI PAS – DALMATÍNSKY PES

PSY/MALE – TRIEDA POVAHOVÝ TEST/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

19 CROSLEY CALLTES, SPKP 1494, 21.08.2019 
O: ALASTOR MOODY WEREWOLVES CASCADE M: VIOLINE VOLGA ROYAL HERNELIN
MAJ: PTÁČKOVÁ JANA 

SUKY/FEMALE – TRIEDA POVAHOVÝ TEST/TEST OF TEMPERAMENT CLASS

20 MERCEDES STRACIATELLA, SPKP 1401, 05.09.2017 
O: JCH FLIGHT IN TIME DUKLINS DONUT M: CH LUCREZIA STRACIATELLA
MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA 98b

EPEIROS UNIVERZÁL – FINÁLE

Socializačný test

  1. BACCARA ZUZKIN SEN, SPKP 1204, 06.11.2020 
    O: RUBY RED VIKY PEI POLICE M: PANDORA ZUZKIN SEN
    MAJ: VOJTEKOVÁ KLÁRA + VOJTEK VIKTOR
  1. FRANCESCA BELLE LUARAN, SPKP 892, 19.04.2019
    O: WOFERLOW LIBERTY BELL M: DAFFNE MALÁ KAROLÍNA
    MAJ: FERENCZY ANDREA
  1. SIA SHEN TE CHOWS, JR 72670 CHO, 04.06.2018
    O: LIFE´S STORM CUBIQ CYCLONE AT SHEN TE M: LIFE´S STORM FOR SHEN TE APOCALYPSE


Test temperamentu

  1. CASTOR AA KAN TOM GUARDDOGS, MET.P.P.C.820/20, 10.09.2020 
    O: DEMANIOS PIAR CALRO GAMBINO M: PERRO DE PRESA DEL TURCO AYSEL
    MAJ: ERBENOVÁ JESSICA       
  2. GRANDES GUARDIA’S CHIEN NA WEI, SPKP 284, 01.10.2016
    O: FINNDOCAN’S BOREAS M: GRANDES GUARDIA’S VALKYRIE
    MAJ: BRATKOVÁ MÁRIA
  3. NAPOLEON SILVER LAKE KOJIĆ, JR 79051 CC, 25.12.2016
    O: JAGHUAR CUSTODI NOS M: ATINAAJ: VRÁNOVÁ LETICIE

 

EPEIROS UNIVERZÁL  1.

PRESA CANARIO

CASTOR AA KAN TOM GUARDDOGS, MET.P.P.C.820/20, 10.09.2020 
O: DEMANIOS PIAR CALRO GAMBINO M: PERRO DE PRESA DEL TURCO AYSEL
MAJ: ERBENOVÁ JESSICA

EPEIROS UNIVERZÁL 2.

CHOW-CHOW 

SIA SHEN TE CHOWS, JR 72670 CHO, 04.06.2018 
O: LIFE´S STORM CUBIQ CYCLONE AT SHEN TE M: LIFE´S STORM FOR SHEN TE APOCALYPSE
MAJ: SLEBODNÍK MAREK

EPEIROS UNIVERZÁL 3.

BASSET BLEU DE GASCOGNE 

ESME BLUE SLOVAKIA, SPKP 62, 24.06.2020 
O: NEMO BLUE M: ATHENE BLUE ALEDOS
MAJ: RAJSKÁ MARIANNA