VI. ročník prestížnej kynologickej akcie EPEIROS CUP

9.-10.9.2023 Slnečné jazerá Senec, Slovensko

Výsledky V. ročníka 2021

12.09.2021 - Senec, EPEIROS CUP - Združená Špeciálna výstava

BOS Ravnele Ring My Bell
BOS Ravnele Ring My Bell

WELSH CORGI CARDIGAN

Rozhodca  FRANK KANE, GB

PSY TRIEDA DORAST

1 CHRIS TEAM SEKRETNY CLUSEK, PKR.I.98331, 17.12.2020 
O: CARRDICTED MADE IN SWEDEN M: CHRIS TEAM (FCI) ANIELSKA REFLEKSJA
MAJ: TUROŇOVÁ PATRÍCIA, VP1

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

2 SWEDEWAVES GRUMPY, CMKU/WCC/359/-16/16, 22.03.2016 
O: YASHASHIIKUMA DRAGON DEFENDER M: CARDDICTED GIRL NEXT DOOR
MAJ: KAŠPAROVÁ JITKA V1, CAC, EV, BOB

SUKY – TRIEDA DORAST

3 ARTEMIS DAGONET, SPKP , 20.02.2021 
O: ARCHIMEDES TAILORSCARDI M: FEST THEORY OF LOVE
MAJ: HAMBALKO GABRIEL , VP1

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

4 VAFELKA KREM-BRYULE, RKF 5755615, 12.08.2020 
O: APRIORI VIP SHINE LIKE A DIAMOND M: MARSELIN SWEETHEART
MAJ: DANILOVÁ NATÁLIA V1,CAJC,EVJ

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

5 FEST THEORY OF LOVE, SPKP 65, 12.03.2018 
O: EASY RIDER DUMMLES M: ANDALY
MAJ: TUROŇOVÁ PATRÍCIA V1,CAC,EV

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

6 AIMY KASMIR MORAVIA, CMKU/WCC/169/11, 15.03.2011 
O: CYMRAEG CI HIGHLANDER M: AURONELAIN
MAJ: KAŠPAROVÁ JITKA V1, EVV, BOS

BOB Born To Be Your Heston Blumenthal Chef at Morgerton

WELSH CORGI PEMBROKE

Rozhodca  FRANK KANE, GB                      

PSY – TRIEDA DORAST

7 CHOICE OF THE QUEEN ZENIT, SPKP 457, 16.02.2021 
O: ALENCLAUD FELIPE M: LAIF SPRING BEATRICHE
MAJ: DANILOVÁ NATÁLIA VP1

8 WILD BAILEY BULLY ROYAL CLUB, SPKP 447, 17.01.2021 
O: BYTHAM GIZMO M: PRAYDA
MAJ: NOVÁK TOMÁŠ + NOVÁKOVÁ LENKA

PSY – TRIEDA MLADÝCH

9 CORNATELLO APOCALYPSE, SPKP 400, 30.07.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: ONORINE FROM SAXE DES SALINES DE GOUPIL
MAJ: DANILOVÁ NATÁLIA V1, CAJC, EVJ

10 DAMON SPIRIT OF WALES, SPKP 377, 20.05.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: FOXY UNIQUA 17TH MERIDIAN
MAJ: ONDRUŠKOVÁ ANDREA V2

11 DOBBY WAKIZASHI OF TIANITO, SPKP 412, 31.08.2020 
O: BORN TO BE YOUR HAROLD WILSON M: J-ABBIE Z KROVIA
MAJ: KNOŠKOVÁ MICHAELA + KNOŠKA MAROŠ VD4

12 LIONSACE COUNTRY SONG, SPKP 385, 16.06.2020 
O: BYTHAM GIZMO  M: KENOSHA KISS OF KINBERGER´S
MAJ: ZÁHUMENSKÁ ALENA V3

PSY – TRIEDA STREDNÁ

13 BORN TO BE YOUR HESTON BLUMENTHAL CHEF AT MORGERTON, MET.W.CORGI281/20, 
O: GINGER ELF PEANUT BUTTER AT BORNTOBE M: ALL OVER BORN TO BE MAGIC PEMBROKE
MAJ: SÜMEGI KLÁRA + RUZSOVITS  TAMÁS V1,CAC,EV, BOB

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

14 BARTY DREAM OF YOUTH, SPKP 248, 11.04.2017 
O: ANNLINE’S HARD TO HANDLE M: ARYA DREAM OF YOUTH
MAJ: PEŤOVSKÝ ŠTEFAN 

15 DAG SPIRIT OF WALES, SPKP 373, 20.05.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: FOXY UNIQUA 17TH MERIDIAN
MAJ: BANKOVICH ANDREJ + ŠKŮREK JOSEF VD1

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

16 BORN TO BE YOUR ED MCKENZIE, SPKP 380, 26.06.2019 
O: BORN TO BE YOUR DANCE WITH THE DEVIL M: HAZELMERE VICTORY HEART
MAJ: KRISTLOVÁ GABRIELA + TREFÁN SÁNDOR V1, CAC

17 BORN TO BE YOUR NIKOLAJ, MET.W.CORGI138/18, 12.01.2018 
O: STYLE LIFE ROCK-N-ROLL M: INT.CH. TWINAN COLOUR ME RED 
MAJ: SÜMEGI KLÁRA + TREFÁN-TÖRÖK ALEXANDRA V2, r.CAC

SUKY – TRIEDA MLADŠÍ DORAST

18 ANDVOL LYUBAVA, METR. 1172, 24.03.2021 
O: ANDVOL HAZELMERE BOUND FOR GLORY M: ANDVOL SHAMBALA
MAJ: ŠOKA PETER VP2

19 LIONSACE EVERY DAY, SPKP 471, 24.03.2021 
O: LUKOS STYLE ORANGE FOX FOR LIONSACE M: LIONSACE BODY LIKE A BACKROAD
MAJ: KRISTLOVÁ GABRIELA VP3

20 WHO’S THAT CHICK MORGERTON, MET.W.CORGI483/21, 17.04.2021 
O: BORN TO BE YOUR HESTON BLUMENTHAL CHEF AT MORGERTON M: MIO MARE BELLA ANIMA
MAJ: SÜMEGI KLÁRA VP1

SUKY – TRIEDA DORAST

21 ANEGADA REEF OF TREOWECORGI, SPKP 475, 15.01.2021 
O: BORN TO BE YOUR DANCE WITH THE DEVIL M: I SING BOHEMIAN RHAPSODY VALHALOS SARGAS
MAJ: FRANKOVÁ KATARÍNA + PANÍČEK ADRIÁN VP1

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

22 AMAZING AMY LEGEND OF VIKINGS, SPKP 411, 07.07.2020 
O: ARCHIE DREAM OF YOUTH M: LARA BARASCO DELLBENQ
MAJ: DANKOVÁ MIRIAMA VD

23 CHERRY STAR URBAN CORGIS, SPKP 429, 26.11.2020 
O: GREENWOOD IZ LEGENDY ROKHA M: BETT DREAM OF YOUTH
MAJ: KRAJČOVÁ KLAUDIA + URBANOVÁ  ZUZANA V2

24 CORNATELLO ANGEL DUST, SPKP 404 , 30.07.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: ONORINE FROM SAXE DES SALINES DE GOUPIL
MAJ: DANILOVÁ NATÁLIA V3

25 LIONSACE CAUSE I LOVE COUNTRY, SPKP 387, 16.06.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: KENOSHA KISS OF KINBERGERS
MAJ: VALÁŠKOVÁ NATÁLIA

26 MIA Z KROVIA, SPKP 419, 12.09.2020 
O: BORN TO BE YOUR HAROLD WILSON M: AINI PREBERRY
MAJ: KASALA MARIÁN V

27 PUREXA VON PLATONOGI, SPKP 439, 02.09.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: RED PUMA TELMAN HAUS
MAJ: JAKUBČOVÁ PETRA V4

28 RAVNELE RING MY BELL, JR 70247 WKP, 05.04.2020 
O: HONEYHOUSE CURRANT OF MAY M: SIBERIAN SHEPHERD ABSOLUTE POWER FOR RAVNELE
MAJ: IVÁN JESSICA  V1, CAJC, EVJ, BOS

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

29 DAENERYS SPIRIT OF WALES, SPKP 378, 20.05.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: FOXY UNIQUA 17TH MERIDIAN
MAJ: BANKOVICH ANDREJ V2

30 LUKOS STYLE DAIQUIRU, SPKP 446, 07.06.2020 
O: AMSBURG´S OWN THINKING OUT LOUD M: ANDVOL ARVEN
MAJ: DANILOVÁ NATÁLIA V4

31 MANDALA MORGERTON, MET.W.CORGI318/20, 02.05.2020 
O: ICH HAZELMERE MITCH A MATCH M: MIO MARE BELLA ANIMA
MAJ: SÜMEGI KLÁRA V3

32 X-RAY RUBY WAKIZASHI OF TIANITO, SPKP 358, 15.02.2020 
O: BYTHAM GIZMO M: LOGERFOLD PRINCESSA LEIA
MAJ: ŠOKA PETER V1, CAC, EV

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

33 AMBER COCO ANOTHER DREAM, CMKU/WCP/1719/19, 26.08.2019 
O: ROCK’N’ROL TELMAN HAUS M: THEODORA BARONKA Z OLD PEMBROKU
MAJ: HORVATHOVÁ SILVIA VD3

34 LARA BARASCO DELLBENQ, PKR.I-87361 D, 18.12.2017 
O: ONE AND ONLY HAUS WITYK M: B2B PUNKTSY DELLBENQ
MAJ: DOBRANSKÁ IVANA V1, CAC

35 LIONSACE BACK BECAUSE OF YOU, SPKP 323, 10.05.2019 
O: BYTHAM GIZMO M: KENOSHA KISS OF KINBERGER’S
MAJ: DANILOVÁ NATÁLIA V2, r.CAC

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

36 CILMIERI SILVER MANGO, SPKP 329, 25.03.2019 
O: BALLETCOR KNIGHTS CRUSADE M: BALLETCOR SILVER DAWN
MAJ: GARAJ MICHAL V1, CAC

BOB Lola Gemma Nera, BOS Brio of Soul Guard

CANE CORSO

Rozhodca  SAVVAS HADJISAVVAS, CY      

PSY – TRIEDA MLADŠÍ DORAST

37 TOKYO DE GREY BLOOD J.M., SPKP 2542, 25.03.2021 
O: G ALKAROS GDA M: SURIA DE GREY BLOOD J.M.
MAJ: CELERIK TOMÁŠ VN1

PSY – TRIEDA DORAST

38 CRISTALDI DAMIANO BARBYMARK HP, SPKP 2518, 23.01.2021 
O: BARDAMU M: TARRA NKM ANDRAX GOLD
MAJ: PALÁRIK HENRICH N

PSY – TRIEDA MLADÝCH

39 ADONIS DALL´OMBRA DEL CASTELLO, SPKP 2479, 04.11.2020 
O: CEASARIO OF SOULD GUARD M: AMANDA DAMIANO BARBYMARK HP
MAJ: MIŠKOLCI PATRIK V2

40 APOLLO NKM ANDRAX GOLD, SPKP 2384, 28.08.2020 
O: WILLIS BRUCE ATISON M: PAPRIKA DELL´ANTICO CERBERUS
MAJ: MILLE KAMENČÍKOVÁ ALEXANDRA V1, CAJC, EVJ

41 CABAL EDIMARK, SPKP 2493, 27.11.2020 
O: IMMORTAL CUSTODI NOS M: HERRA CUSTODI NOS
MAJ: HUSOVÁ TAMARA VD

42 ERAGON CORSO REALE, SPKP 2450, 30.10.2020 
O: I´M THOR RAYLA DI CORS M: MEGGI SANGUE MAGNIFICO
MAJ: SZABOOVA VERONIKA 

43 NESSOS CUSTODE DEL TRONO, SPKP 2319, 02.07.2020 
O: CARRO DELLA VALLE DEI LORD M: SOFIA
MAJ: SOJÁK DALIBOR VD4

44 ORSINO SOUL GUARD, SPKP 2394, 28.09.2020 
O: CEASARIO OF SOUL GUARD M: GUARD OF OLYMPUS HANA
MAJ: GARAJ MARIAN + GARAJOVÁ TATIANAV3

45 TANO, ROI 20/163451, 16.09.2020 
O: RIVALE M: MAIORCA DI CASA CESARO
MAJ: MRÁZOVÁ ALENA D

PSY – TRIEDA STREDNÁ

46 ASTRO, SPKP 2526, 22.04.2020 
O: COSMOPOLITAN M: OXANA DEI MOLOSSI ARETUSEI
MAJ: SOJÁK DALIBOR D

47 CC DIONYZUS VITA DA CAPO, SPKP 2136, 25.09.2019 
O: HIGHMAX DEL CORSOCLUB M: GEMA IMPERIAL MOLOSS
MAJ: CELERIK TOMÁŠ D

48 MAESTO SOUL GUARD, SPKP 2265, 06.06.2020 
O: DROGO KHAL CUSTODE DEL TRONO M: CARINA OF SOUL GUARD
MAJ: SÁDOVSKÝ RAJMUND + SÁDOVSKÝ RAJMUND VD

49 RAGNAR PETTO LARGO, SPKP 2272, 29.04.2020 
O: CONNOR Z GILDII NIEUSTRASZONYCH M: FAITH PETTO LARGO
MAJ: ÓVÁRY TOMÁŠ DOST

50 SPARTACUS CORSO BIH, SPKP 2214, 29.11.2019 
O: TORNADO CORSO BIH M: NICOLETTA DEI RE DI ROMA
MAJ: KOZELOVÁ IDA D

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

51 BARATHEO THE WARRIOR OF TRANSILVANIA, COR A 6945-19/343, 25.06.2018 
O: FOR EMIL M: BELLA PIA FIDELIS
MAJ: ÓVÁRY TOMÁŠ D

52 CC HIGHMAX JUNIOR VITA DA CAPO, SPKP 2138, 25.09.2019 
O: HIGHMAX DEL CORSOCLUB M: GEMA IMPERIAL MOLOSS
MAJ: GAŇOVÁ IVANA VD

53 GASS GEMMA NERA, SPKP 1946, 28.08.2018 
O: I´M THOR RAYLA DI CORS M: GERTSOGINYA IZ DINASTII CHEMPIONOV
MAJ: MRÁZOVÁ ALENA V3

54 JACART GEMMA NERA, SPKP 2108, 03.08.2019 
O: CARRO DELLA VALLE DEI LORD M: GERTSOGINYA IZ DINASTII CHEMPIONOV
MAJ: SKRUTEKOVÁ KATARÍNA + SVINČIAK JOZEF

55 JETTEO SOUL GUARD, SPKP 2051, 20.04.2019 
O: PRESIDENT IZ DINASTII CHEMPIONOV M: DELANNA SOUL GUARD
MAJ: ZIBRÍK BRANISLAV V2, r.CAC

56 JUSTUS SOUL GUARD, SPKP, 20.04.2019 
O: PRESIDENT IZ DINASTII CHAMPIONOV M: DELANNA SOUL GUARD
MAJ: ZYKA HELMUT V1

57 MARCUS FORTE SCUTUM, SPKP 2091, 08.05.2019 
O: MARIO SENZA PAURA M: FLASH VOGUE FABIA
MAJ: HORENSKÝ MAROŠ V4

58 N’ODIN PETTO LARGO, SPKP 2092, 16.06.2019 
O: CONNOR Z GILDII NIEUSTRASZONYCH M: ROMA PETTO LARGO
MAJ: ÓVÁRY TOMÁŠ + FEDURCO MILAN VD

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

59 BRIO OF SOUL GUARD, SPKP 1378, 04.10.2014 
O: NEGRITO CORSO OF BAJER M: KISS OF PRINCESS SAN DIEGO D.W
MAJ: BLESÁKOVÁ KATARÍNA V1, CAC, EV

60 FICO FORTE MARILYN MANSON, MET.CANE 304/H/19, 24.05.2019 
O: ROTHORM JY DREAM IF YOU WANT BLOOD M: ROTHORM JY DREAM MAYBE IT’S LOVE
MAJ: RETZER DORINA V3

61 NAPOLEON SILVER LAKE KOJIĆ, JR 79051 CC, 25.12.2016 
O: JAGHUAR CUSTODI NOS M: ATINA
MAJ: VRÁNOVÁ LETICIE V2, r.CAC

62 RE MANFREDI ALOEVERA, EST-03299/18, 25.06.2018 
O: CEASARIO OF SOUL GUARD M: RE MANFREDI VILMA
MAJ: BEDNÁRIKOVÁ ZORA V4

PSY – TRIEDA VETERÁNOV

63 ACCESS OF SOUL GUARD, SPKP 1247, 27.08.2013 
O: MAURO CON AMORE VOLTURI FCI M: BOŽENA RODIS MARADOM
MAJ: BLESÁKOVÁ KATARÍNA V1, EVV

SUKY – TRIEDA MLADŠÍ DORAST

64 TRIADA CUSTODE DEL TRONO, SPKP 2551, 05.05.2021 
O: I’M THOR RAYLA DI CORS M: ERITREA CUSTODE DEL TRONO
MAJ: SOJÁK DALIBOR VN1

SUKY – TRIEDA DORAST

65 CERSEI NKM DAMIANO BARBYMARK HP, SPKP 2523, 23.01.2021 
O: BARDAMU M: TARRA NKM ANDRAX GOLD
MAJ: MILLE KAMENČÍKOVÁ ALEXANDRA VN1

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

66 AIMY DALL´OMBRA DEL CASTELLO, SPKP 2487, 04.11.2020 
O: CEASARIO OF SOUL GUARD M: AMANDA BARBYMARK HP
MAJ: MIŠKOLCI PATRIK V1, CAJC, EVJ

67 APRIORI BEST VALENCIA, RKF 6107362, 17.11.2020 
O: ZHAVA RISH IZ DINASTII CHEMPIONOV M: APRIORI BEST MERCEDES
MAJ: VRABCOVÁ EVA V3

68 CLARA KOREC CORSO, CMKU/CC/4486/20, 14.05.2020 
O: ARISTOCRAT KOREC CORSO M: BÁRA KOREC CORSO
MAJ: KRBCOVI PAVEL A MICHAELA

69 EL´A ENGIE VITA DA CAPO, SPKP 2466, 06.11.2020 
O: DROGO KHAL CUSTODE DEL TRONO M: AMARETTA VITA DA CAPO
MAJ: HIANIK JOZEF V2, r. CAC

70 EL´A MAURA VITA DA CAPO, SPKP 2468, 06.11.2020 
O: DROGO KHAL CUSTODE DEL TRONO M: AMARETTA VITA DA CAPO
MAJ: CELERIK TOMÁŠ D

71 FORMULA 1 ZAZU DOG MSZ, SPKP 2364, 20.09.2020 
O: NATIVE WILD ANDRAX GOLD M: BIBI ZAZU DOG MSZ
MAJ: ZAHURANEC MARTIN VD4

72 SOFIA, ROI 20/168788, 17.08.2020 
O: MITHRA DEI MOLOSSI ARETUSEI M: AFRICA
MAJ: VIRÁG GERGELY D

73 VICTORIA QUEEN Z JASNEJ HVIEZDY, SPKP 2423, 08.11.2020 
O: CARRO DELLA VALLE DEI LORD M: MIDNIGHT MY STAR CORSICA
MAJ: KOZOLOVÁ ALENA Dostat

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

74 CC CRYSTAL CHANTALL VITA DA CAPO, SPKP 2141, 25.09.2019 
O: HIGHMAX DEL CORSOCLUB M: GEMA IMPERIAL MOLOSS
MAJ: POLAČIK MATEJ  VD1

75 CC PRINCESS CHANEL VITA DA CAPO, SPKP 2143, 25.09.2019 
O: HIGHMAX DEL CORSOCLUB M: GEMA IMPERIAL MOLOSS
MAJ: GAŇOVÁ IVANA VD3

76 CHANEL DEI GRAUSI, ROI 20/77365, 24.03.2020 
O: URBAN DEI GRAUSI M: ZANCA DEI GRAUSI
MAJ: MRÁZOVÁ ALENA Odstúpil

77 DONA DIANA VITA DA CAPO, SPKP 2220, 30.01.2020 
O: ARGUS NATHAN GEMMA NERA M: LARI VIKTORIO ESTER OT NOCHNOGO DOZORA
MAJ: CELERIK TOMÁŠ VD2

78 EVITA CORSO BOSS, JR 703362 CC, 07.05.2020 
O: SFORZA DALI M: PALOMA DI BEST TALAVERA
MAJ: BENKOVIČOVÁ PAULÍNA + KADÁR PETER VD4

79 LEDA CUSTODE DEL TRONO, SPKP 2258, 30.03.2020 
O: ESCOBAR CUSTODE DEL TRONO M: DAENERYS CUSTODE DEL TRONO
MAJ: SZAKÁLLOS DUŠAN + SZAKÁLLOS DUŠAN

80 ROYAL CUSTODE JASMINE, RKF 5809006, 08.01.2020 
O: VIBO GENERAL DLYA URALSKOGO DIVIZIONA M: OLIMPIC STAR CUSTODI NOS
MAJ: POPELKA JOZEF D

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

81 CAPPY Z KOLÁČKOVA RANČE, SPKP 2264, 15.05.2019 
O: SFORZA MILAN M: ARIZONA SANGUE MAGNIFICA
MAJ: KOZELOVÁ IDA VD4

82 CC CLEA BELLA VITA DA CAPO, SPKP 2142, 25.09.2019 
O: HIGHMAX DEL CORSOCLUB M: GEMA IMPERIAL MOLOSS
MAJ: KOSTOLANSKÁ TÍMEA VD

83 DEANERYS Z GILDII NIEUSTRASZONYCH, PKR.II-134473, 28.05.2018 
O: ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLD M: IMPERIUS CANE KORTISA NKM
MAJ: POLAČIK MATEJ  D

84 DONA NAIRA VITA DA CAPO, SPKP 2222, 30.01.2020 
O: ARGUS NATHAN GEMMA NERA M: LARI VIKTORIO ESTER OT NOCHNOGO DOZORA
MAJ: SALAMON MATÚŠ VD

85 FELICITA MIA GEMMA NERA, SPKP 1902, 06.07.2018 
O: VIGO Z MACHOVA KRAJE M: IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH
MAJ: SKRUTEKOVÁ KATARÍNA + SVINČIAKOVÁ ALEXANDRA nenastúpil

86 FENELLA GEMMA NERA, SPKP 1903, 06.07.2018 
O: VIGO Z MACHOVA KRAJE M: IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH
MAJ: GAŇOVÁ IVANA VD

87 GAHIRA GEMMA NERA, SPKP 1948, 28.08.2018 
O: I´M THOR RAYLA DI CORS M: GERTSOGINYA IZ DINNASTII CHEMPIONOV
MAJ: SKRUTEKOVÁ KATARÍNA nenastúpil

88 GUARD OF OLYMPUS HANNA, BEK-172490, 20.04.2019 
O: CALISTO FROM GDA GOD OF TROY TEAM M: SHELY
MAJ: BLESÁKOVÁ KATARÍNA V2

89 HERA SOUL GUARD, SPKP 1977, 18.11.2018 
O: ABATE PIA FIDELIS M: CATHERINE OF SOUL GUARD
MAJ: GARAJ MARIAN + GARAJOVÁ TATIANA VD

90 JENAYA GEMMA NERA, SPKP 2112, 03.08.2019 
O: CARRO DELLA VALLE DEI LORD M: GERTSOGINYA IZ DINNASTII CHEMPIONV
MAJ: LUPTÁKOVA MIROSLAVA D

91 LOLA GEMMA NERA, SPKP 2212, 16.02.2020 
O: CARRO DELLA VALLE DEI LORD M: BOGOTA CUSTODE DEL TRONO
MAJ: MRÁZOVÁ ALENA V1, CAC, EV, BOB

92 LORIS SOUL GUARD, SPKP 2070, 26.04.2019 
O: ACCESS OF SOUL GUARD M: BRAMA OF SOUL GUARD
MAJ: ŠURKALOVÁ MICHAELA V3

93 NIKY THOUSAND CAN´T WISH MORE, CYCACO17148327, 25.10.2017 
O: ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLD M: OXIGEN DELL´ANTICO CERBERUS
MAJ: SMOLINSKÁ JANA D

94 ODISSEA PETTO LARGO, SPKP 2126, 20.07.2019 
O: ICH ARISTOCRAT KOREC CORSO M: CUBA II. PETTO LARGO
MAJ: ÓVÁRY TOMÁŠ VD

95 SESIL ANDRAX GOLD, SPKP 2076, 06.05.2019 
O: ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLD M: OLIMPIUS PRIDE A CERRERUS NKM NEW STAR
MAJ: KOCÚRIKOVÁ ROMANA + KOCÚRIKOVÁ ROMANA VD

96 ZAHLEE SILVER LAKE KOJIĆ, JR 700377 CC, 18.03.2018 
O: MORTAL KOMBAT VERNY STRAZH M: DARA SILVER LAKE KOJIĆ
MAJ: ŠTELLEROVÁ ELIŠKA nenastúpil

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

97 AMARETTA VITA DA CAPO, SPKP 1986, 17.09.2018 
O: ARGUS NATHAN GEMMA NERA M: LARI VIKTORIO ESTER OT NOCHNOGO DOZORA
MAJ: CELERIK TOMÁŠ V1, CAC

98 APRIORI BEST YUMELIYA, SPKP 2330, 30.10.2019 
O: NOCHNOY DOZOR GOMER M: APRIORI BEST MERCEDES
MAJ: VRABCOVÁ EVA VD2

99 SHEILY CORONA TRIUMPHALIS, UKU.0361903, 04.02.2018 
O: GIORDAN DEL DYRIUM M: MAGENTA CORONA TRIUMPHALIS
MAJ: HIANIK JOZEF VD3

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

100 HIPNOTIC FAIRY BE COME THE STAR DRAGON, CMKU/CC/2959/-13/13, 28.08.2013 
O: FAROUK DU CLOS RUISELYS M: ZARA BE COME THE STAR DRAGON
MAJ: MITRÍKOVÁ KATEŘINA VD2

101 KISS OF PRINCESS SAN DIEGO D.W., SPKP1108, 12.07.2011 
O: TIMONIERE THOR M: FATIMA SAN DIEGO D.W.
MAJ: BLESÁKOVÁ KATARÍNA V1, EVV

BOB ABDUL TOBI MIRACLE STAR, BOS TOUCH OF THE MOONLIGHT
BOB ABDUL TOBI MIRACLE STAR, BOS TOUCH OF THE MOONLIGHT

LANDSEER

Rozhodca  BORIS SPOLJARIĆ, CRO                      

PSY – TRIEDA STREDNÁ

102 DARGO BARBA DI BATELINA , SPKP 433, 04.12.2019 
O: FUERZA REAL DON DARIO M: AMINA BARBA DI BATELINA
MAJ: KOLEK ANDREJ V1, CAC

PSYE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

103 ABDUL TOBI MIRACLE STAR, SPKP 410, 09.01.2018 
O: ANUBIS VON DEN LUCKY GIANTS M: DAFRA Z LADEROVA
MAJ: UHROVÁ IVETA V1, CAC, EV, BOB

SUKY – TRIEDA DORAST

104 BATYRA TOBI MIRACLE STAR, SPKP 440, 24.12.2020 
O: GERO VOM GICKELSBERG M: DAFRA Z LADEROVA
MAJ: VRAVÚŠKOVÁ DOMINIKA VN1

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

105 QURSZLÁNA LÉNA VOM KÖLLERHOF, MET.LAND.163/H/21, 16.07.2020 
O: NAOS NOAM US ARSNOUPHIS M: LOURANI VOM KÖLLERHOF
MAJ: LUKÁCSNÉ CSUPOR BERNADETT V1, CAC, EVJ

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

106 ODILE VOM KÖLLERHOF, SPKP 421, 14.04.2018 
O: BORGMOSEGAARDS BACARDI M: LOURANI VOM KÖLLERHOF
MAJ: KERAK PETER V1, CAC

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

107 CATHERINE CARPATHIAN VALLEY, SPKP 429, 22.02.2019 
O: ELVIS VON DES BACHES RAUSCHEN M: CORY POD SVATOU HOROU
MAJ: ČERNAJOVÁ IVANA V1, CAC, EV

SUKY – TRIEDA ČESTNÁ

108 DAFRA Z LADEROVA, SPKP 360, 02.09.2014 
O: ARUN Z LADEROVA M: CSILLA VOM LIBRIS HORT
MAJ: UHROVÁ IVETA V1

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

109 TOUCH OF THE MOONLIGHT HANGA, MET.LAND.1227/13, 07.12.2012 
O: JÉKE KINCSE KEVIN M: TOUCH OF THE MOONLIGHT DEA
MAJ: LUKÁCSNÉ CSUPOR BERNADETT V1, EVV, BOS

BOB Judy Kujumdjiev BOS Castor Aa Kan Tom Guarddogs

PRESA CANARIO

Rozhodca  SAVVAS HADJISAVVAS, CY 

PSY – TRIEDA MLADÝCH

110 CASTOR AA KAN TOM GUARDDOGS, MET.P.P.C.820/20, 10.09.2020 
O: DEMANIOS PIAR CALRO GAMBINO M: PERRO DE PRESA DEL TURCO AYSEL
MAJ: ERBENOVÁ JESSICA V1, CAJC, EVJ, BOS

PSY – TRIEDA STREDNÁ

111 HAZEM CANCHAS DE LOS GUANCHOS, CMKU/PPC/560/-20/19, 25.10.2019 
O: LUIGGI CANCHAS DE LOS GUANCHOS M: OMENA CANCHAS DE LOS GUANCHOS
MAJ: SVOJTKOVÁ MONIKA V1, CAC

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

112 EDDY VALACHIADOG, SPKP 267, 29.12.2015 
O: JACK DE LA ISLA DE LOS VOLCANES M: DAGGIE VALACHIADOG
MAJ: KOVÁČOVÁ HANA V1, CAC, EV

SUKY- TRIEDA OTVORENÁ

113 JUDY KUJUMDJIEV, SPKP 285, 03.02.2018 
O: RONOFONTE M: CAMORRA DIO DI GUERRA
MAJ: BRATKOVÁ MÁRIA V1, CAC, EV, BOB

114 TIGERS OF ST.NICHOLAS CHLOE, SPKP 337, 26.11.2018 
O: DOGOG MIRACLE ICON M: DIAMANTE RAYAS CALANDRIA
MAJ: MAGYARICS KRISZTINA VD2

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

115 GRANDES GUARDIA’S CHIEN NA WEI, SPKP 284, 01.10.2016 
O: FINNDOCAN’S BOREAS M: GRANDES GUARDIA’S VALKYRIE
MAJ: BRATKOVÁ MÁRIA V1, CAC

R. BIS Black Diamond Magneteri
R. BIS Black Diamond Magneteri

RUSSKIY TCHIORNY TERRIER – RUSKÝ ČIERNY TERIÉR

Rozhodca  BORIS SPOLJARIĆ, CRO      

PSY – TRIEDA MLADÝCH

116 ASTRA FIDELIS WERNER, PKR.I I-141964, 31.07.2020 
O: ELVIS PRESLEY ROYAL BLACK M: ASTRA FIDELIS DRAGANA
MAJ: MALINOWSKA ANNA V2

117 VEGAS TER’AVALON, UKU.0501320, 30.10.2020 
O: SHAMAN TER’AVALON M: BEDOVAYA DEVCHONKA TER’AVALON
MAJ: FOŁTA-NIEDZIELCZYK SABINA + ŁAGOWSKI ANDRZEJV1, CAJC, EVJ

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

118 CASSONERO ČIERNY SEN, SPKP 345, 10.05.2018 
O: PATRIOT IZ RUSSKOI DINASTII M: GLARIFA S ZOLOTOGO GRADA
MAJ: HUBÁČEK IGOR V1, CAC

119 DANTE ČIERNY SEN, SPKP 373, 26.08.2019 
O: PATRIOT IZ RUSSKOI DINASTII M: GLAFIRA S ZOLOTOGO GRADA
MAJ: HELDOVÁ LUCIA V2, r. CAC

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

120 DANTE NIGER VENUSTAS, PKR.II-129936, 23.04.2017 
O: SOKRATES MAGANTERIA M: URANIA MAGNATERIA
MAJ: FOŁTA-NIEDZIELCZYK SABINA V1, CAC, EV, BOS

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

121 BLACK DIAMOND MAGNATERIA, PKR.II-139048, 01.10.2019 
O: BLACK JACK WSPOMNIENIE O TIGRZE M: SOCHI MAGNATERIA
MAJ: MROZINSKA AGNIESZKA V1, CAC, EV, BOB

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

122 ASTRA FIDELIS RITA, SPKP 352, 12.06.2018 
O: ERMAK TER`AVALON M: ASTRA FIDELIS DRAGANA
MAJ: MITTERPÁK ANDREJ + MITTERPÁK ANNA V1, CAC

123 FANABERIA Z SZABRUKOWEGO LASU, PKR.II-125972, 09.05.2016 
O: TCHORNY MERDVED FROL GAVRILOVICH M: NIRVANA ALFA AMAL
MAJ: HUBÁČEK IGOR V2, r. CAC

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

124 EMISSIJA IZ SKAZA O RUSICHAH, CMKU/CET/1587/-19/19, 02.08.2019 
O: UKROTITEL SERDETS S OZERA RAZLIV M: ROSKOSH ROSSII S ZOLOTOGO GRADA
MAJ: LANDOVÁ LADISLAVA V1, CAC

BOB Clementina Bramasole, BOS Portos Zukin sen
BOB Clementina Bramasole, BOS Portos Zukin sen

SHAR-PEI

Rozhodca  BORIS SPOLJARIĆ, CRO

PSY – TRIEDA MLADÝCH

125 DINGO DE ALPINO MAXFÍK, CMKU/SP/8488/20, 28.09.2020 
O: ALA OLI BRAMASOLE M: VIOLA RED ANTILO GOLD PEI
MAJ: DOSTALKOVÁ VERONIKA + DOSTÁLKOVÁ VERONIKA V1, CAJC, EVJ, JCC EFSPC

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

126 PORTOS ZUZKIN SEN, SPKP 1168, 20.01.2018 
O: SHEIK THE WIND WAKER DE TIANXIA M: LOLITKA ZUZKIN SEN
MAJ: MIKLÁŠOVÁ DOMINIKA V1, CAC, EV, CC EFSPC, BOS

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

127 ONE MINUTE TO MIDNIGHT DU BOUQUET IMPERIAL , LOF 2 SH.P. 35518/0, 20.03.2018 
O: CH HAYRTON BABY KING I DRAGONI ORIENTALI M: DOLLY & DOLL WORLD DE TIANXIA
MAJ: LORIENT VALÉRIE V1, CAC

SUKY – TRIEDA DORAST

128 ANGEE IZZY HASTY PEI, CMKU/SP/8541/20, 26.12.2020 
O: ALA OLI BRAMASOLE M: RUBY RED VIKY PEI IZZY
MAJ: KOMANICKÁ ALENA VN2

129 ANGEL PEI KAFFIR LILY, JR 74770 ŠP, 18.02.2021 
O: ANGEL PEI CHOCOLATE CAKE M: WINGS OF CAMPUS SMOKVICA
MAJ: TUCAKOV DRAGAN VN1

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

130 ANGEL PEI I’M SEXY AND I KNOW IT, JR 74637 ŠP, 12.06.2020 
O: WINGS OF CAMPUS FOR DUKE OF NORTH M: DEISY
MAJ: TUCAKOV DRAGAN V1, CAJC, EPJ, JCC EFSPC

131 BACCARA ZUZKIN SEN, SPKP 1204, 06.11.2020 
O: RUBY RED VIKY PEI POLICE M: PANDORA ZUZKIN SEN
MAJ: VOJTEKOVÁ KLÁRA + VOJTEK VIKTOR V3

132 DORA MAXFÍK, CMKU/SP/8491/20, 28.09.2020 
O: ALA OLI BRAMASOLE M: VIOLA RED ANTILO GOLD PEI
MAJ: DOSTALKOVÁ VERONIKA V2

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

133 BÓLYAFALVI ROSEE, MET.SHARP.309/19, 18.05.2019 
O: SILVER IZ DOMA BSS M: OLIVIA
MAJ: SZABÓ LEONTINA V3

134 DEISY, JR 74264 ŠP, 12.08.2018 
O: WINGS OF CAMPUS O’KHAL DROGO M: LUNA LU
MAJ: TUCAKOV DRAGAN V4

135 I GUARDIANI DI HUANG DI ETHIOPIA BOUQUET IMPERIAL, ROI 19/152160, 22.05.2019 
O: AMARETTO MY ORIENTAL BOY M: PEARL FOR HUANG DI GOLDEN AGE OF KING
MAJ: LORIENT VALÉRIE V1, CAC

136 RUBY RED VIKY PEI IZZY, CMKU/SP/8245/-18/17, 17.02.2017 
O: INGREM REY SKYFALL M: RUBY RED VIKY PEI IMOLA
MAJ: HASTRMAN ZDENĚK V

137 TEODORA ZUZKIN SEN, SPKP 1180, 27.01.2019 
O: RUBY RED VIKY PEI POLICE M: LOLITKA ZUZKIN SEN
MAJ: KREJČÍ MARTA V

138 VIOLA RED ANTILO GOLD PEI, CMKU/SP/7865/14, 02.09.2014 
O: PANGZI SIN-TJING-NIEN M: LADY JANE RED ANTILO GOLD PEI
MAJ: DOSTALKOVÁ VERONIKA + DOSTÁLEK MARTIN V2, r. CAC

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

139 CLEMENTINE BRAMASOLE, SPKP 1174, 23.10.2018 
O: POES LITTLE POEM LELA SHAR PEI M: ADORE BRAMASOLE
MAJ: ABEID KRISTÍNA V1, CAC, EV, CC EFSPC, BOB

140 PRIMA IZ DOMA BSS, CMKU/SP/8401./-19/18, 30.09.2018 
O: FIGARO IZ DOMA BSS M: AMBITION IZ DOMA BSS
MAJ: HOFREITER VRATISLAV V2, r. CAC

SUKY – TRIEDA ČESTNÁ

141 MOHBIS CANO SWEDISH PRINCESS NANNA CREASE PEI, CMKU/SP/8270/-18/17, 31.10.2017 
O: PEI ATTENTION BOW-TIE M: PEI ATTENTION SWEET SUMMER GIRL
MAJ: ULOVCOVÁ JITKA

BOB Fobi Lietuvos Liutas, BOS Sia Shen Te Chows
BOB Fobi Lietuvos Liutas, BOS Sia Shen Te Chows

CHOW-CHOW BLACK – ČAU-ČAU ČIERNY

Rozhodca  BORIS SPOLJARIĆ, CRO 

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

142 LEGENDARY WINNERS ARIA, MET.CHOW.507/21, 10.11.2020 
O: WINNER IN-LIFE ANGEL GLORIA M: TIP-TOP FASHION DJALO
MAJ: MOŠAŤ PETER VD1

ČAU-ČAU ČERVENÝ A OSTATNÍ

Rozhodca  BORIS SPOLJARIĆ, CRO                      

PSYE – TRIEDA DORAST

143 APOLLO THE BLUE LEAGUE, SKPK 438, 22.12.2020 
O: PANDA ZULU-GURU IVANHOE M: UGIRRA OF MIJAMU
MAJ: FÁBRIK MÓNIKA VN1

144 ARCHIE THE BLUE LEAGUE, SPKP 439, 22.12.2020 
O: IVANHOE PANDA ZULU-GURU M: UGIRRA OF MIJAMU
MAJ: BARTOŠÍK MIROSLAV + BARTOŠÍKOVÁ KRISTÍNA VN2

PSY – TRIEDA MLADÝCH

145 CH-DALEN ORANGE SKY, ÖHZB/CHOW2755, 25.11.2020 
O: CH-DALEN EVIDENT BUT INCREDIBLE M: CH-DALEN WINGS OF MY LOVE
MAJ: GRABNER RAMONA V1, CAJC, EVJ

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

146 FOBI LIETUVOS LIUTAS, CLP/CHW/5242, 20.08.2017 
O: RENDEL REBEL ROUSER M: RIVIERA LIETUVOS LIUTAS
MAJ: KUBALÍK JAROMÍR V1, CAC, EV, BOB

SUKY – TRIEDA MLADŠÍ DORAST

147 SWEET DIAMOND STAR CORA, ÖHZB/CHOW 2756, 27.04.2021 
O: CAEZARIO L’EMPERI DJALO M: CHOW MAYA
MAJ: GRABNER RAMONA VN1

SUKY – TRIEDA DORAST

148 AURORA THE BLUE LEAGUE, SPKP 442, 22.12.2020 
O: PANDA ZULU-GURU IVANHOE M: UGIRRA OF MIJAMU
MAJ: WIENER JANA VN1

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

149 MADONNA SHEN TE CHOWS, JR 73568 CHO, 18.07.2020 
O: ORCHARD IN BLOOM M: ZUNA SHEN TE CHOWS
MAJ: MASRNA TOMÁŠ V1, CAJC, EVJ

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

150 AGNI ARS HENSI STAR, SPKP 433, 09.02.2020 
O: REX DEUS ZAHAR M: JAWAJA BENTLEY AT AGNIARS
MAJ: MOŠAŤ PETER VD1

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

151 SIA SHEN TE CHOWS, JR 72670 CHO, 04.06.2018 
O: LIFE´S STORM CUBIQ CYCLONE AT SHEN TE M: LIFE´S STORM FOR SHEN TE APOCALYPSE
MAJ: SLEBODNÍK MAREK V1, CAC, EV, BOS

152 UGIRRA OF MIJAMU, SPKP 430, 11.01.2018 
O: DON-JUAN VON DER LINDERSTRASSE M: PUMA CAINA OF MIJAMU
MAJ: STEFNOVSKA ENIKŐ

SUKYE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

153 BON TRIUMPH BE SO GOOD, SPKP 443, 25.02.2020 
O: BON TRIUMPH ONCE AGAIN M: BON TRIUMPH CROWN HEAVEN
MAJ: MASRNA TOMÁŠ V1, CAC

BOB Bastien Blue Slovakia, BOS Esme Blue Slovakia
BOB Bastien Blue Slovakia, BOS Esme Blue Slovakia

MODRÝ GASKOŇSKÝ BASET

Rozhodca  FRANK KANE, GB

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

154 BASTIEN BLUE SLOVAKIA, SPKP 37, 03.03.2018 
O: MELVIN DES VALLESS LONGERONNAISES M: CALIOPE BLUE ALEDOS
MAJ: MATUŠKOVÁ STANISLAVA + MATUŠKA RADIM V1, CAC, EV, BOB

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

155 ESME BLUE SLOVAKIA, SPKP 62, 24.06.2020 
O: NEMO BLUE M: ATHENE BLUE ALEDOS
MAJ: RAJSKÁ MARIANNA V1, CAJC, EVJ, BOS

BOS Dexter Heroica Slavica, BOB Janette Grand Grades
BOS Dexter Heroica Slavica, BOB Janette Grand Grades

BASSET HOUND

Rozhodca  FRANK KANE, GB

PSY – TRIEDA MLADÝCH

156 DEXTER HEROICA SLAVICA, SPKP 919, 07.10.2020 
O: CAPRI SONNE DRAMIJOS M: MÁŠA Z HLUBOCKÉ HÁJOVNY
MAJ: KNAPPOVÁ BRIGITA V1, CAJC, EVJ, BOS

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

157 BRIGHT JONES-BE, CLP/BH/6883, 17.11.2019 
O: FLASH GRAND GRADES M: QUIDA LADY BARNETT´S
MAJ: SOPKOVÁ GABRIELA + SOPKO VLADIMIR

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

158 FRANCESCA BELLE LUARAN, SPKP 892, 19.04.2019 
O: WOFERLOW LIBERTY BELL M: DAFFNE MALÁ KAROLÍNA
MAJ: FERENCZY ANDREA VD1

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

159 JANETTE GRAND GRADES, CLP/BH/6893, 06.01.2020 
O: HOWLING HUNTER V. GRUNSVEN M: GINNY GRAND GRADES
MAJ: PAŠKOVÁ JANA V1, CAC, EV, BOB

BOB Bastien Blue Slovakia, BOB Janette Grand Grades, BOB Unique Louis Danda Bohemia
BOB Bastien Blue Slovakia, BOB Janette Grand Grades, BOB Unique Louis Danda Bohemia

VEĽKÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉNSKY BASET

Rozhodca  FRANK KANE, GB

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

175 UNIQUE LOUIS DANDA BOHEMIA, CLP/GBG/225, 30.04.2016 
O: HADDOCK DE LA BASSE BOURGOGNE M: MIRACULEUSE ÉTOILE DANDA BOHEMIA
MAJ: MARŠÍKOVÁ DANA V1, CAC, EV, BOB

176 YEUX REVEURS V.D. VIERSENHOEVE, SPKP 23, 22.02.2018 
O: ENEMOSSENS ALVAR AALTO M: PLAISIR DU COEUR VAN DE VIERSENHOEVE
MAJ: JAKUBČOVÁ PETRA V2, r.CAC

SUKY – TRIEDA STREDNÁ

177 REGGAEDOG CHOCOLATE, SPKP 37, 03.01.2020 
O: YEUX REVEURS V. D. VIERSENHOEVE M: REGGAEDOG FIONKA
MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA V1, CAC

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

178 ZEEZEE DANDA BOHEMIA, CLP/GBG/ZREG/255, 27.11.2018 
O: JAPPY DES TAILLIS DE L´AUXENCE M: GRAND AWARDS MRS VIVIENN PHILLIPS
MAJ: MARŠÍKOVÁ DANA V1, CAC

SUKY – TRIEDA PRACOVNÁ

179 REGGAEDOG HAPPY STAR, SPKP 30, 31.01.2019 
O: VIVRE LE CHARME V.D.VIERSENHOEVE M: DECIBELLE OD VESELÝ ANEŽKY
MAJ: DRLIČKOVÁ KRISTÍNA V1, CAC, EV, BOS

SUKYE – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

180 VALENTINA DANDA BOHEMIA, CLP/GBG/232, 02.03.2017 
O: HADDOCK DE LA BASSE BOURGOGNE M: MIRACULEUSE ÉTOILE DANDA BOHEMIA
MAJ: MARŠÍKOVÁ DANA V1, CAC

BOB Honey Spotty Memories, BOS Yves Royal Hermelin Usmiechneta Wielocetka
BOB Honey Spotty Memories, BOS Yves Royal Hermelin Usmiechneta Wielocetka

DALMATÍNSKY PES

Rozhodca  FRANK KANE, GB

PSY – TRIEDA STREDNÁ

160 GARDIAN ENZHEL BALU YOGGIBEAR, SPKP 1548, 20.05.2020 
O: GARDIAN ENZHEL HARD BOY M: GARDIAN ENZHEL TSENNAYA MONETKA
MAJ: CADROVÁ VANESA + CHRENOVÁ MICHAELA V1, CAC

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

161 AMUNDZEEN ROSE DE GAURT, CLP/DA/7479, 09.05.2019 
O: MUTA BARUKA THE ASTONISHING M: AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ
MAJ: TANČÁKOVÁ TATIANA + TRUNEČKOVÁ GABRIELA V1, CAC

162 CROSLEY CALLTES, SPKP 1494, 21.08.2019 
O: ALASTOR MOODY WEREWOLVES CASCADE M: VIOLINE VOLGA ROYAL HERNELIN
MAJ: PTÁČKOVÁ JANA

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

163 HADES SPOTTY MEMORIES, SPKP 1478, 19.07.2019 
O: SPOTDOG´S FREAKY FRIDAY M: STORIES OF DREAMS ALEXANDRA SPOILED MISS
MAJ: HAMADOVÁ MARIE  V2, r. CAC

164 YVES ROYAL HERMELIN UŚMIECHNIĘTA WIELOCĘTKA, SPKP 1359, 05.09.2015 
O: F´MURHY´S LAW OF WOLFCUBS M: PHOENIX´S BLACK PEARL ROYAL HERMELIN
MAJ: CHRENOVÁ MICHAELA  V1, CAC, EV, BOS

SUKY – TRIEDA MLADŠÍ DORAST

165 ATHENA ASSONANZA ROYAL CANIS DYNASTY, SPKP 1572, 12.05.2021 
O: CALLISTO DI ASSONANZA M: CRELLA DE NELARI
MAJ: DÁVIDEKOVÁ SOŇA VP1

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

166 BELOE ZOLOTO ARIA , SPKP 1569, 02.11.2020 
O: HEPPI SEMBO MAKES MY WORLD M: BELOE ZOLOTO HERITAGE OF EPOCH
MAJ: PÓDAOVÁ ALEXANDRA V1, CAJC, EVJ

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

167 AURELLIA ROSE DE GAURT, CLP/DA/7481, 09.05.2019 
O: MUTA BARUKA THE ASTONISHING M: AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ
MAJ: TRUNEČKOVÁ GABRIELA V2, r.CAC

168 HONEY SPOTTY MEMORIES, SPKP 1486, 19.07.2019 
O: SPOTDOG’S FREAKY FRIDAY M: STORIES OF DREAM ALEXANDRA SPOILED MISS
MAJ: PÓDAOVÁ ALEXANDRA V1, CAC, EV, BOB

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

169 ALBERTEENA ROSE DE GAURT, CLP/DA/7482, 09.05.2019 
O: MUTA BARUKA THE ASTONISHING M: AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ
MAJ: BARÁKOVÁ JITKA V1, CAC

170 CRUELLA DE NELARI, SPKP 1471, 12.03.2018 
O: HERMES DANAMY M: ANGELS WOOD NELARI
MAJ: DÁVIDEKOVÁ SOŇA V2, r.CAC

SUKY – TRIEDA ČESTNÁ

171 AVA FRANCESCA VON CHIRLITZ, CLP/DA/7129, 19.01.2016 
O: FAITHFUL CRONY OF NAIRE M: FANTAZIE OD BÍLÉ LANĚ
MAJ: TRUNEČKOVÁ GABRIELA V2

172 MERCEDES STRACIATELLA, SPKP 1401, 05.09.2017 
O: JCH FLIGHT IN TIME DUKLINS DONUT M: CH LUCREZIA STRACIATELLA
MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA V1

SUKY – TRIEDA VETERÁNOV

173 FANTAZIE OD BÍLÉ LANĚ, CLP/DA/6667, 17.09.2010 
O: BARON M: KASSIOPEA THE BEST RAUL
MAJ: BARÁKOVÁ JITKA V2

174 LANCIA S. STRACIATELLA, SPKP 1349, 24.06.2013 
O: FULFILLED PROMISE OF NAIRE M: KAHIRA STRACIATELLA
MAJ: GÜRTLEROVÁ JANA V1, EVV