Výsledky povahových testov

Test temperamentu - Brazílska fila

  1. EBARA DŮM ŽIVOTA, 49 bodov / 49 points
  2. ENGIE ZE SKALNÍHO KRAJE, 47 bodov / 47 points
  3. BELLA HVĚZDA Z CENEVILS, 44 bodov / 44 points

Socializačný test - PT1

  1. Shar-pei - DANNY ROSE I DRAGONI ORIENTALI, 48 bodov / 48 points
  2. Welsh Corgi Pembroke - ARCHIE DREAM OF YOUTH, 47 bodov / 47 points
  3. Landseer - LITTLE HOPE DES PANDAS TERRES ROGUES, 45 bodov / 45 points

Test temperamentu - PT2

  1. Argentínska doga - BACARDI LA ROSA DE INCA. 49 bodov / 49 points
  2. Argentínska doga - DIANCA ALQUANTO MAGNIFICENTE, 47 bodov / 47 points
  3. Argentínska doga - BORACHA DI CASA DEL LUNGO, 47 bodov / 47 points

Epeiros Universal 2017

Dogo Argentino - BORACHA DI CASA DEL LUNGO

46 bodov (výstava) + 47 bodov (test) = 93 bodov

46 points (show) + 47 points (test) = 93 points

Majiteľ / Owner: Oslanec Ľubomír

 

Fila Brasileiro - EBARA DŮM ŽIVOTA

46 bodov (výstava) + 49 bodov (test) = 95 bodov

46 points (show) + 49 points (test) = 95 points
Majiteľ / Owner: Ridošková Andrea

EBARA DŮM ŽIVOTA 2017

Cane Corso - AMARA GEMMA NERA

53 bodov (výstava) + 38 bodov (test) = 91 bodov

53 points (show) + 38 points (test) = 91 points
Majiteľ / Owner: Mrázová Alena

AMARA GEMMA NERA-2017

Dogo Canario - EDDY VALACHIADOG

43 bodov (výstava) + 40 bodov (test) = 83 bodov

43 points (show) + 40 points (test) = 83 points
Majiteľ / Owner: Kováčová Hana

Universal-2017-EDDY-VALACHIJADOG

Landseer - LITTLE HOPE DES PANDAS DES TERRES ROUGES

53 bodov (výstava) + 45 bodov (test) = 98 bodov

53 points (show) + 45 points (test) = 98 points
Majiteľ / Owner: Černajová Ivana

Shar-pei - DANNY ROSE I DRAGONI ORIENTALI

43 bodov (výstava) + 48 bodov (test) = 91 bodov

43 points (show) + 48 points (test) = 91 points
Majiteľ / Owner: Edward Salvador

Welsh Corgi Pembroke - ARCHIE DREAM OF YOUTH

53 bodov (výstava) + 47 bodov (test) = 100 bodov

53 points (show) + 47 points (test) = 100 points
Majiteľ / Owner: Urbanová Zuzana

Všetky výsledky

WELSH CORGI PEMBROKE - WELSH CORGI PEMBROKE

skupina 1. FCI

 

PSY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

1. ARCHIE DREAM OF YOUTH, SPKP 214, 18.07.2015, 47 bodov 

O: ANNLINE´S ROYAL PRINCE M: ALFA URBAN CORGIS

CH: GARAJ  MICHAL MAJ: URBANOVÁ ZUZANA

 

SUKY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

2. DAISY URBAN CORGIS, SPKP 224, 20.03.2016, 44 bodov 

O: BOMBAJ KUSY KNOFLIK,PKR 63058 M: ANTHEMION FFYNNONGROEW, SPKP 148/15

CH: ROHOŇOVÁ DARINA MAJ: ROHOŇOVÁ DARINA

3. DARLENE URBAN CORGIS, SPKP 226, 20.03.2016, 45 bodov 

O: BOMBAJ KUSY KNOFLIK M: ANTHEMION FFYNNONGROEW

CH: URBANOVA ZUZANA MAJ: KRAJCOVA KLAUDIA + DUCHO JAN

 

ARGENTÍNSKA DOGA - DOGO ARGENTINO

skupina 2. FCI

 

PSY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

4. BACARDI LA ROSA DE INCA, SPKP 1301, 01.04.2012, 49 bodov 

O: DAHUD DEL CAVDILLO M: BRONCA CHARISMATIC

CH: OSLANEC  ĽUBOMÍR MAJ: OSLANEC LUBOMIR

5. FRODO LA ROSA DE INCA, SPKP1500, 31.12.2015, 46 bodov 

O: BACARDI LA ROSA DE INCA M: BORACHA DI CASA DEL LUNGO

CH: OSLANEC ĽUBOMÍR MAJ: OSLANEC LUBOMIR + KONOPASEK ROBERT 

 

SUKY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

6. BORACHA DI CASA DEL LUNGO, PK 21476/13, 05.01.2013, 47 bodov 

O: URA VERDES PAMPAS M: CEZADOR DE VARNA JOSELIN

CH: KOLAINOV IVAYLO MAJ: OSLANEC LUBOMIR

7. DIANCA ALQUANTO MAGNIFICENTE, SPKP 1317, 10.06.2012, 47 bodov 

O: CHAMOT DE LOS DIAVOLOS M: ARÁNZAZU ALQUANTO MAGNIFICENTE

CH: POLGÁRY GEJZA MAJ: KAĽAVSKÁ MARTINA

8. ELSA LA ROSA DE INCA, SPKP 1478, 10.05.2015, 45 bodov 

O: DAHUD DEL CAVDILLO M: BRONCA CHARISMATIC

CH: OSLANEC ĽUBOMÍR MAJ: OSLANEC LUBOMIR

9. ENERA DE ARROYO BLANCO, SPKP 1487, 25.08.2015, -

O: ALFIO DE INDIOSO LATINOS M: NAYRA DEL MAS MEJOR

CH: PAKOZDY ANDREJ MAJ: ŠKULTÉTYOVA ROD. LACKOVSKÁ ALEXANDRA

10. TAITA DEL OJO EN LA MANO, PKR.II-128848, 05.01.2017, 31 bodov 

O: TROMPITO M: CAMAYA DE ARROYO BLANCO

CH: ŁYSIKIEWICZ AGNIESZKA MAJ: KOWALSKI ŁUKASZ + ŁYSIKIEWICZ AGNIESZKA 

11. TAURIEL DEL TOLKEYEN, SPKP 1523, 04.10.2015, 44 bodov 

O: KARIGUA QUINTO M: GALADRIEL DEL TOLKEYEN

CH: CHIATTI STEFANO  MAJ: KAĽAVSKÁ MARTINA

 

BRAZÍLSKA FILA - FILA BRASILEIRO

skupina 2. FCI

 

PSY/MALE - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST CLASS

 

12. FINN-BAD GAJANETA, CMKU/FIB/4451/16, 28.04.2016, 39 bodov 

O: KLOUDY DA BARCA MONAVAR M: CINDY GAJANETA

CH:  HRABAL DRAHOMIR MAJ: ŠLAUKA TIBOR

13. XAVANTÉ FROM RED-PRETENDERS, SPKP 560, 13.02.2012, -

O: MANUEL FROM RED-PRETENDERS M: XUXÁ PRINCIPESCO

CH: VÉR TIBOR MAJ: JURÍK TOMÁŠ

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST CLASS

 

14. BELLA HVĚZDA Z CENEVILS, ČLP/FIB/4145, 30.05.2012, 44 bodov 

O: TRIAS DA BR SANTA LUZIA M: ANGELINA Z BŘEZENECKÉHO KOPCE

CH: ŠINAGLOVÁ RENATA MAJ: KOZMA PETER

15. EBARAA DŮM ŽIVOTA, RG 510, 24.06.2009, 49 bodov 

O: BRADOCK JB DA SANTA LUZIA M: BARAA HOLIČKY

CH: MAREŠOVÁ STANISLAVA MAJ: RIDOŠKOVÁ ANDREA

16. FANNY A-MO-RO, 610, 19.02.2016, 43 bodov 

O: DIABLO A-MO-RO M: BELINDA FROM REY´S  PRIDE

CH: AMBRÓZ RÓBERT MAJ: AMBRÓZ RÓBERT

17. FREA A-MO-RO, SPKP 613, 19.02.2016, 43 bodov 

O: DIABLO A-MO-RO M: BELINDA FROM  REY´S  PRIDE

CH: AMBRÓZ RÓBERT MAJ: AMBRÓZ RÓBERT 

18. YUKON NUMA II, SPKP 600, 12.07.2015, 36 bodov 

O: HARVEY DA BARRA MONAVAR M: BELLA HVĚZDA Z CENEVILS

CH: KOZMA PETER MAJ: KOZMA PETER

. ASKIA GUCCI SEMPRE INSIEME, SPKP , 04.08.2014, 47 bodov 

O: ARON BLADAKE M: ENGIE ZE SKALNÍHO KRAJE

CH: ĎURČÍK JOZEF MAJ: ĎURČÍK JOZEF

. FINN-BAD GAJANETA, CMKU/FIB/4451/16, 28.04.2016, 39 bodov 

O: KLOUDY DA BARCA MONAVAR M: CINDY GAJANETA

CH:  HRABAL DRAHOMIR MAJ: ŠLAUKA TIBOR

 

CANE CORSO - CANE CORSO

skupina 2. FCI

 

PSY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

19. ARAUCANO ESTRELLA AZULE, JR 78155 Cc, 30.04.2016, 42 bodov 

O: ANGELO M: ALANA

CH: VASILJKOVIC DRAGAN MAJ: VIZI MARIJA

20. ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLD, SPKP 1301, 30.01.2014, 39 bodov 

O: DESMO DELL´ANTICO CERBERUS M: JASMINE DELLA VALE DEGLI ORSI ALI

CH: KAMENČÍKOVÁ ALEXANDRA MAJ: MILLE KAMENCIKOVA ALEXANDRA

21. CALIGOLA ANDRAX GOLD, SPKP 1417, 01.01.2015, 37 bodov 

O: BENITO M: DIVINA DELL´ANTICO CERBERUS

CH: KAMENČÍKOVÁ ALEXANDRA MAJ: MIKLOŠOVIČ MICHAL

22. CONZERVACIONECANECORSO DELL´ANTICO CERBERUS, ROI 14/167718, 09.09.2014, 45 bodov 

O: CC GALLARDO STROJANO M: PRINCIPESSA DELL´ANTICO CERBERUS

CH: BATTAGLIA ANNA MAJ: PRIBUL EDUARD

23. COTTO SAO LAERA, CMKU/CC/2944/13, 11.10.2013, 38 bodov 

O: OSAMA SANGUE MAGNIFICA M: BAGHIRA FANN DUO

CH: GRULICHOVÁ HANA MAJ: GATYÁS ERIK

24. G-DR.DOOLITLE ANDRAX  GOLD, SPKP 1481, 17.08.2015, 44 bodov 

O: ETAN DELL'ANTICO CERBERUS M: DIVINA DELL'ANTICO CERBERUS

CH: KAMENČÍKOVÁ ALEXANDRA MAJ: SMOLINSKA JANA

25. JAGGER Z GILDII NIEUSTRASZONYCH, PKR. II - 118534, 02.07.2014, 32 bodov 

O: ETAN DELL´ANTICO CERBERUS M: BELLA

CH: EWA WANECKA  ROBERT ADAMEK MAJ: WANECKA EWA

26. NIKO BENTLEY KEVIN ANDRAX GOLD, SPKP 1643, 04.02.2017, -

O: CHI DANTE DELL ANTICO CERBERUS LOI 34219 M: MATILDE DELL ANTICO CERBERUS LIR 15005

CH: KAMENČÍKOVÁ  ALEXANDRA MAJ: TKÁČ ANDREJ 

27. OGAR ČERNÝ ŠAOLIN, CKMU/CC/3623/16, 04.10.2016, 40 bodov 

O: KRATOSZ VAJK M: HONEY CLAUDIE BOHEMIA AVALANCHE

CH: NETÍKOVÁ KATERINA MAJ: VIZI MARIJA

28. QUICKSILVER NKM DELL´ANTICO CERBERUS, ROI 14/55524, 04.02.2014, 40 bodov 

O: ETAN DELL´ANTICO CERBERUS M: PRINCIPESSA DELL´ANTICO CERBERUS

CH: BATTAGLIA ANNA MAJ: MILLE KAMENCIKOVA ALEXANDRA

 

SUKY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

29. AMARA GEMMA NERA, SPKP 1550, 09.06.2016, 38 bodov 

O: ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLD M: IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH

CH: MRÁZOVÁ ALENA MAJ: MRÁZOVÁ ALENA

30. AURA CUSTODE DEL TRONO, SPKP 1435, 18.04.2015, 43 bodov 

O: SFORZA LUDOVICO M: EVELIN RODIS MARADOM

CH: SOJÁK DALIBOR MAJ: MRÁZOVÁ ALENA

31. FLORA BERREN-CORSO, 1617, 23.01.2017, 39 bodov 

O: GAJO EDIMARK M: CLAUDIA BERREN-CORSO

CH: PETRÁŠ MAREK MAJ: PETRÁŠ MAREK

32. G-DOLLY ANDRAX GOLD, SPKP 1485, 17.08.2015, 42 bodov 

O: ETAN DELL'ANTICO CERBERUS M: DIVINA DELL'ANTICO CERBERUS

CH: KAMENČÍKOVÁ ALEXANDRA MAJ: ZAHURANCOVÁ SIMONA + ZAHURANEC MARTIN

33. IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH, PKR.II-117617, 02.04.2014, 46 bodov 

O: MAURO CON AMORE VOLTURI (FCI) M: AROMA BLEKITNA PRZYSTAN (FCI)

CH: WANECKA & ADAMEK EWA & ROBERT MAJ: MRÁZOVÁ ALENA

34. URANA DELL' ANTICO CERBERUS, ROI 16/54550, 25.01.2016, 36 bodov 

O: THURIO M: FANTUTTECOSI' DELL' ANTICO CERBERUS

CH: BATTAGLIA ANNA MAJ: VAŠŠ ROLAND

35. VALERIA EDIMARK, SPKP RG 1024, 01.12.2011, 44 bodov 

O: GIAGIA M: LUISA EDIMARK

CH: PRIBUL EDUARD  MAJ: PRIBUL EDUARD

 

DOGO CANARIO - DOGO CANARIO

skupina 2. FCI

 

PSY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

36. EDDY VALACHIADOG, SPKP 267, 29.12.2015, 40 bodov

O: JACK DE ISLA DE LOS VOLCANES M: DAGGIE VALACHIADOG

CH: FRKÁŇOVÁ LENKA MAJ: KOVÁČOVÁ HANA

37. ELOY VALACHIADOG, SPKP 270, 29.12.2015, -

O: JACK DE LA ISLA DE LOS VOLCANES M: DAGGIE VALACHIADOG

CH: FRKÁŇOVÁ LENKA MAJ: BRATKO MARIAN

 

SUKY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

38. GRANDES GUARDIA´S CHIEN NA WEI, FI52274/16, 01.10.2016, -

O: FINNDOCAN S BOREAS M: GRANDES GUARDIA S VALKIRIE

CH: KUJALA ANETTE MAJ: BRATKO MARIAN

 

LANDSEER - LANDSEER

skupina 2. FCI

 

PSY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

39. BALZAC NEZ-ON, CMKU/LS/635/13, 10.03.2013, -

O: LANDSEER VOM SONNENLAND ANDRÁS M: ANGELA NEZ-ON

CH: ONDRÁK JAN MAJ: BUDIŠ PAVEL

40. FÍK MAXIPES Z LETOHRADSKÉHO RANČE, CMKU/LS/747/15, 02.10.2015, -

O: TOUCH OF THE MOONLIGHT FRODÓ M: JANINA VOM PETERSBERG

CH: KUBŮ VLADIMÍRA MAJ: BUDIŠ PAVEL

41. LITTLE HOPE DES PANDAS DES TERRES ROUGES, SPKP 363, 06.01.2015, 45 bodov 

O: FALCO VOM SIEGBLICK M: FAUN DU DOMAINE DES PINS D´AURECANIE

CH: RASIGADE NOEMIE MAJ: ČERNAJOVÁ IVANA

42. OMAR CZARCIA FARMA, SPKP 390, 25.01.2016, 40 bodov 

O: DIEGO U ZRODEL WISLY M: RAMONA JEKE KINCSE

CH: BEC RENATA MAJ: KERAK PETER

 

SUKY/FEMALE - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST CLASS

 

43. AMINA BARBA DI BATELINA, SPKP 370, 16.11.2015, 39 bodov 

O: KARLO VOM MUNCHERLAND M: ESHELY ALVEMIA

CH: KUBATKOVA DOMINIKA MAJ: KUBATKOVÁ DOMINIKA 

44. DAFRA Z LADEROVA, SPKP 360, 02.09.2014, 40 bodov 

O: ARUN Z LADEROVA M: CSILLA VOM LIBRIS HORT

CH: JIROUTOVÁ VENDLEROVÁ EVA MAJ: UHROVÁ IVETA

45. TOUCH OF THE MOONLIGHT ELENA, Met.Land 1102/11, 20.01.2011, 37 bodov 

O: CERES M: TOUCH OF THE MOONLIGHT DANKA

CH: HUNYADDOBRAI ÉVA MAJ: LUKÁCSNÉ CSUPOR BERNADETT

 

SHAR-PEI SRSŤ KARTÁČOVÁ KRÁTKA - SHAR-PEI BRUSH COAT

skupina 2. FCI

 

PSY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

46. DANNY ROSE I DRAGONI ORIENTALI, 13/101358, 27.05.2013, 48 bodov

O: GOLDING QUESTION OF FAITH M: PENNY I DRAGONI ORIENTALI

CH: IOLANDA BERGAGNA MAJ: EDWARD SALVADOR

47. HOLDEN I DRAGONI ORIENTALI, 13/153194, 11.09.2013, 42 bodov

O: GOLDING QUESTION OF FAITH M: PRINCESS SHENA GOLD I DRAGONI ORIENTALI

CH: IOLANDA BERGAGNA MAJ: EDWARD SALVADOR

48. OLWYN ZUZKIN SEN, SPKP 1138, 10.10.2016, 38 bodov

O: WALNUT PIE DAGOBERT M: LOLITKA ZUZKIN SEN

CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TICHÁ BIANKA

 

SUKY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

49. ROSEMARY MAGIC SONET, SPKP 1116, 25.11.2014, -

O: MATGO MAGIC AUSSIE M: OLINKA MAGIC SONET

CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: STAVIARSKA VIERA

 

ČAU-ČAU ČERVENÝ A OSTATNÍ - CHOW-CHOW RED AND OTHERS

skupina 5. FCI

 

PSY - TRIEDA POVAHOVÝ TEST / POVAHOVÝ TEST 

 

50. AARON HUNTLEY PERIDOT, SPKP 392, 03.10.2008, -

O: CRIMSON BYRON-CREAM M: CRIMSON LÉVA

CH: KOMJÁTI FRANTIŠEK MAJ: SLEBODNÍK MAREK

Ďakujeme sponzorom