Výsledky Epeiros Winner 2017

Gratulujeme všetkým a tešíme sa na budúce. Veríme, že sa k nám pripojíte na Epeiros cup 2019!

Dovtedy želáme veľa šťastia v osobnom aj kynologickom živote.

Epeiros Cup 2017 záverečné súťaž
Záverečné súťaže

Najlepší jedinec výstavy / Best in Show

JUDGE: MIROSLAV VÁCLAVÍK CZ

  1. Cane Corso - I´M THOR RAYLA DI CORS
    Kat. číslo / Cat. number: 134
    Majiteľ / Owner: Soják Dalibor
  2. Shar-pei - ROSEMARY MAGIC SONET
    Kat. číslo / Cat. number: 218
    Majiteľ / Owner: Staviarska Viera
  3. Dogo Argentino - AYMORE ANTU MAKTO
    Kat. číslo / Cat. number: 94
    Majiteľ / Owner: Szikszai Katalin

Najlepší BOS výstavy / Best BOS in Show

JUDGE: TATIANA GRISHINA RU

  1. Shar-pei - MATGO MAGIC AUSSIE|
    Kat. číslo / Cat. number: 205
    Majiteľ / Owner: Staviarska Viera
  2. Dogo Argentino - INFERNO DI CASA NARDINI
    Kat. číslo / Cat. number: 49
    Majiteľ / Owner: Vianini Jessica
  3. Mastiff - ESHLEY SLNKO ZEMPLÍNA
    Kat. číslo / Cat. number: 191
    Majiteľ / Owner: Polievka Mikuláš

TOP Epeiros Universal 2017

Welsh Corgi Pembroke - ARCHIE DREAM OF YOUTH
Počet bodov / Points: 100
Kat. číslo / Cat. Number: 3
Majiteľ / Owner: Urbanová Zuzana

2017universal

Najkrajší mladý jedinec / Junior Best in Show

JUDGE: FERNANDO CENTURION ARG

  1. Dogo Argentino - HULK WARIOR DE LA PACO CASSA
    Kat. číslo / Cat. number: 29
    Majiteľ / Owner: Gavrilović Alexandar
  2. Dogo Canario - GRANDES GUARDIA´S CHIEN NA WEI
    Kat. číslo / Cat. number: 174
    Majiteľ / Owner: Bratko Marian
  3. Shar-pei - OLWYN ZUZKIN SEN
    Kat. číslo / Cat. number: 199
    Majiteľ / Owner: Tichá Bianka
2017-junior-BIS

Najkrajší jedinec z tr. čestnej / Honour class BIS

JUDGE: MIROSLAV VÁCLAVÍK

  1. Dogo Argentino - DIANCA ALQUANTO MAGNIFICENTE
    Kat. číslo / Cat. number: 114
    Majiteľ / Owner: Kaľavská Martina
  2. Cane Corso - IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH
    Kat. číslo / Cat. number: 170
    Majiteľ / Owner: Mrázová Alena
  3. Shar-pei - OLINKA MAGIC SONET
    Kat. číslo / Cat. number: 219
    Majiteľ / Owner: Tóthová Zuzana

Najkrajší veterán / Best Veteran

JUDGE: TATIANA GRISHINA

  1. Shar-pei - ARTIC RED ANTILO GOLD PEI
    Kat. číslo / Cat. number: 208
    Majiteľ / Owner: Bakoš Emil
  2. Chow Chow - AARON HUNTLEY PERIDOT
    Kat. číslo / Cat. number: 223
    Majiteľ / Owner: Slebodník Marek
  3. Fila Brasileiro - EBARAA DŮM ŽIVOTA
    Kat. číslo / Cat. number: 223
    Majiteľ / Owner: Ridošková Andrea

Najkrajší starší dorast / Best Puppy

JUDGE: MANOLA POGGESI IT

  1. Cane Corso - NATIVE WILD ANDRAX GOLD
    Kat. číslo / Cat. number: 129
    Majiteľ / Owner: Zahuranec Martin + Zahurancová Simona
  2. Shar-pei - RUBY RED VICKY PEI IZZY
    Kat. číslo / Cat. number: 209
    Majiteľ / Owner: Hastrman Zdeněk
  3. Welsh Corgi Pembroke - BORN TO BE YOUR HAROLD WILSON
    Kat. číslo / Cat. number: 2
    Majiteľ / Owner: Tóth Tibor

Najkrajší mladší dorast / Best Minor Puppy

JUDGE: FERNANDO CENTURION ARG

  1. Chow Chow - SHIPPEITARO'S KREMICA POMADICA
    Kat. číslo / Cat. number: 224
    Majiteľ / Owner: Veroslava Rancic & Alexandra Vickovic
  2. Cane Corso - DELANNA SOUL GUARD
    Kat. číslo / Cat. number: 146
    Majiteľ / Owner: Blesáková Katarína
  3. Shar-pei - VICTORIA SECRET QUARE NON
    Kat. číslo / Cat. number: 196
    Majiteľ / Owner: Jankovichová Zuzana

Najkrajšia chovateľská skupina / Best breeding group

JUDGE: TATIANA GRISHINA RU

  1. Cane Corso - SOUL GUARD
    Chovateľ/Breeder: Katarína Blesáková
  2. Dogo Argentino - LA ROSA DE INCA
    Chovateľ/Breeder: Ľubomír Oslanec
  3. Dogo Argentino - DE ARROYO BLANCO
    Chovateľ/Breeder: Andrej Pakozdy

Najkrajší pár psov / Best Brace

JUDGE: MANOLA POGGESI IT

  1. Dogo Argentino
    Majiteľ / Owner: Oslanec Ľubomír
  2. Welsh Corgi Pembroke
    Majiteľ / Owner: Urbanová Zuzana
  3. Cane Corso
    Majiteľ / Owner: Blesáková Katarína
BOB HASHFAN VILLFRED

WELSH CORGI CARDIGAN - WELSH CORGI CARDIGAN

skupina/group 1. FCI

Judge: Manola Poggesi IT

 

Rozhodca/Judge: POGGESI MANOLA, Italy - Kruh/Ring 3

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. HASHFAN VILLFRED, SPKP 39,
    04.09.2015, Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: MANDENE EMPIRE OF THE SUN M: IMME´S NORMA JEAN
    CH: JENSEN MARIANNE MAJ: MRVOVÁ EVA
BOB-welshcorgi-pembroke-2017

WELSH CORGI PEMBROKE - WELSH CORGI PEMBROKE

skupina/group 1. FCI

Rozhodca/Judge: POGGESI MANOLA, Italy - Kruh/Ring 3

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. BORN TO BE YOUR HAROLD WILSON, MET.W.Corgi120/17,
    21.03.2017, VP 1
    O: MISTYCOR GALANT KNIGHT M: BORN TO BE YOUR WALK ON RED CARPET
    CH: TREFÁN-TÖRÖK ALEXANDRA MAJ: TÓTH TIBOR

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ARCHIE DREAM OF YOUTH, SPKP 214,
    18.07.2015 , Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: ANNLINE´S ROYAL PRINCE M: ALFA URBAN CORGIS
    CH: GARAJ  MICHAL MAJ: URBANOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. BETT DREAM OF YOUTH, 249,
    11.04.2017, VP 1
    O: HARD TO HANDLE M: ARYA DREAM OF YOUTH
    CH: GARAJ MICHAL MAJ: URBANOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. J-ABBIE Z KROVIA, SPKP 235,
    28.12.2016, Ex. 1
    O: ARCHIE DREAM OF YOUTH M: AINI PREBERRY
    CH: KASALA MARIÁN MAJ: TÓTH TIBOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. DARLENE URBAN CORGIS, SPKP 226,
    20.03.2016, Ex. 1
    O: BOMBAJ KUSY KNOFLIK M: ANTHEMION FFYNNONGROEW
    CH: URBANOVA ZUZANA MAJ: KRAJCOVA KLAUDIA + DUCHO JAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. CASSIDY URBAN CORGIS, 205,
    07.03.2015, VG 2
    O: VELLICO´S MANGO TANGO M: ANTHEMION FFYNNONGROEW
    CH: URBANOVÁ ZUZANA MAJ: CHUDÝ RÓBERT
  1. DAISY URBAN CORGIS, SPKP 224,
    20.03.2016, VG 3
    O: BOMBAJ KUSY KNOFLIK,PKR 63058 M: ANTHEMION FFYNNONGROEW, SPKP 148/15
    CH: ROHOŇOVÁ DARINA MAJ: ROHOŇOVÁ DARINA
  1. FOXY UNIQUA 17TH MERIDIAN, CMKU/WCP/1406/15,
    14.08.2015, Ex. 1, CAC
    O: MISTYCOR GALANT KNIGHT M: BRISBANE PENFRO
    CH: ŠKŮREK JOSEF MAJ: BANKOVICH ANDREJ + BANKOVICH ZUZANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. BESSI URBAN CORGIS, SPKP 188,
    25.12.2013, Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: BEST YEFF 17TH MERIDIAN M: DEBIE CORAL MY DELIGHT
    CH: URBANOVÁ ZUZANA MAJ: BANKOVICH ANDREJ

CANE CORSO - CANE CORSO
skupina/group 2. FCI
Rozhodca/Judge: POGGESI MANOLA, Italy - Kruh/Ring 3

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. BE MY LOVE GEMMA NERA, SPKP 1704,
    26.05.2017, VP 1
    O: QUARON PETTO LARGO M: AURA CUSTODE DEL TRONO
    CH: MRÁZOVÁ  ALENA MAJ: CELERIK TOMÁŠ
  1. DOMINIO SOUL GUARD, SPKP 1696,
    29.04.2017, P 3
    O: ACCESS OF SOUL GUARD M: BRAMA OF SOUL GUARD
    CH: BLESÁKOVÁ KATARÍNA MAJ: KÚTYOVÁ ANDREA
  1. OBELIX ANDRAX GOLD, SPKP 1711,
    14.06.2017, VP 2
    O: QUIKSILVERNKM DELL' ANTICO CERBERUS M: JASMINE DELLA VALE DEGLI ORSI ALI
    CH: KAMENČIKOVA  ALEXANDRA  MAJ: VAŠŠ ROLAND

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. BRUNO RED DEISY, SPKP1668,
    20.03.2017, VP 4
    O: QUARON PETTO LARGO M: OLIVE OYL ATISON
    CH: HIANIKOVÁ ANDREA MAJ: KOSTOLÁNI VLADIMÍR
  1. BRUTUS RED DEISY, SPKP 1669,
    20.03.2017, VP 3
    O: QUARON PETTO LARGO M: OLIVE OYL ATISON
    CH: HIANIKOVÁ ANDREA MAJ: HIANIK JOZEF
  1. NATIVE WILD ANDRAX GOLD, SPKP 1639,
    04.02.2017, VP 1
    O: DESMO DELL'ANTICO CERBERUS M: OLIMPUS PRIDE ACERBERUS NKM NEW STAR
    CH: KAMENČIKOVÁ ALEXANDRA MAJ: ZAHURANEC MARTIN + ZAHURANCOVÁ SIMONA
  1. NIKO BENTLEY KEVIN ANDRAX GOLD, SPKP 1643,
    04.02.2017, VP 2
    O: CHI DANTE DELL ANTICO CERBERUS LOI 34219 M: MATILDE DELL ANTICO CERBERUS LIR 1500
    CH: KAMENČÍKOVÁ  ALEXANDRA MAJ: TKÁČ ANDREJ
  1. NOEL ANDRAX GOLD, SPKP 1644,
    04.02.2017, -
    O: DESMO DELL' ANTICO CERBERUS M: OLIMPIUS PRIDE A'CERBERUS NKM NEW STAR
    CH: KAMENCIKOVA ALEXANDRA MAJ: MILLE KAMENCIKOVA ALEXANDRA
  1. UNIQUE TANGO Z GILDII NIEUSTRASZONYCH, PKR.II - 129197, 27.03.2017, P
    O: PAKO DELL´ANTICO CERBERUS M: G-DESTINY ANDRAX GOLD
    CH: EWA WANECKA  ROBERT ADAMEK MAJ: WANECKA EWA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. GYLIAN RAYLA DI CORS, COR A 5315-17/343,
    12.08.2016,  -
    O: ROTHORM JY DREAM GOLDFINGER M: ASSIRIA DEL DIRIUM
    CH: LAURA VIDAL  MAJ: HOTA HOLGER
  1. I´M THOR RAYLA DI CORS, LOE2319690,
    23.08.2016, EX 1, CAJC, EJW, BOB
    O: VARENNE DI CASA CESARO M: CAM RAYLA DI CORS
    CH: VIDAL LAURA MAJ: SOJÁK DALIBOR
  1. NERES EDIMARK, 1623,
    29.12.2016, VG 3
    O: GAJO EDIMARK M: ALEXIS DELLA PORTA DIPINTA
    CH: PRIBUL EDUARD MAJ: MICHNA ANDREJ + MICHNOVÁ EVA
  1. OGAR ČERNÝ ŠAOLIN, CKMU/CC/3623/16,
    04.10.2016, Ex. 2
  2. O: KRATOSZ VAJK M: HONEY CLAUDIE BOHEMIA AVALANCHE
    CH: NETÍKOVÁ KATERINA MAJ: VIZI MARIJA
  1. PREDATOR Z GILDII NIEUSTRASZONYCH, PKR. II - 128431,
    15.11.2016, -
    O: JAGGER Z GILDII NIEUSTRASZONYCH M: NATA SILVERELLA DELLA VALE DEGLI ORSI ALI
    CH: EWA WANECKA  ROBERT ADAMEK MAJ: WANECKA EWA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. CEASARIO OF SOUL GUARD, SPKP 1518,
    04.03.2016, Ex. 1, CAC
    O: ACCESS OF SOUL GUARD M: KISS OF PRINCESS SAN DIEGO D.W.
    CH: BLESAKOVA KATARINA MAJ: BLESAKOVA KATARINA
  1. NIKOLA GEORG, CKUCC3449/16,
    16.03.2016, Ex. 2
    O: CONTARSTU NERU M: LATOYA GUARDIANA
    CH: DOSPĚL JIŘÍ MAJ: PRIBUL EDUARD

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. DUCATO EDIMARK, 1138,
    05.11.2012, VG 2
    O: NAPOLEON M: MONIA
    CH: LASUT MICHAL MAJ: LASUT MICHAL
  1. G-DR.DOOLITLE ANDRAX  GOLD, SPKP 1481,
    17.08.2015, VG 3
    O: ETAN DELL'ANTICO CERBERUS M: DIVINA DELL'ANTICO CERBERUS
    CH: KAMENČÍKOVÁ ALEXANDRA MAJ: SMOLINSKA JANA
  1. ROTHOR JY DREAM ALL OVER  THE WORLD, LOE 2303589, 30.12.2015, VG 1
    O: HOT  CHILLI PEPPERS ROTHORM JY DREAM M: IPNOSE  GUARDIANO DIVANY
    CH: MONTSERRAT FERNANDEZ  SAMON MAJ: KOLÁČEK RADOVAN

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. BRIO OF SOUL GUARD, SPKP 1378,
    04.10.2014, Ex. 1, CAC, EW
    O: NEGRITO CORSO OF BAJER M: KISS OF PRINCESS SAN DIEGO D.W.
    CH: BLESAKOVA KATARINA MAJ: BLESAKOVA KATARINA
  1. COTTO SAO LAERA, CMKU/CC/2944/13,
    11.10.2013, Ex. 2, R. CAC
    O: OSAMA SANGUE MAGNIFICA M: BAGHIRA FANN DUO
    CH: GRULICHOVÁ HANA MAJ: GATYÁS ERIK
  1. JAGGER Z GILDII NIEUSTRASZONYCH, PKR. II - 118534,
    02.07.2014, Ex. 3
    O: ETAN DELL´ANTICO CERBERUS M: BELLA
    CH: EWA WANECKA  ROBERT ADAMEK MAJ: WANECKA EWA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. DELANNA SOUL GUARD, SPKP 1700,
    29.04.2017, VP 1
    O: ACCESS OF SOUL GUARD M: BRAMA OF SOUL GUARD
    CH: BLESAKOVA KATARINA MAJ: BLESAKOVA KATARINA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. BEILLY RED DEISY, SPKP 1670,
    20.03.2017, VP 1
    O: QUARON PETTO LARGO M: OLIVE OYL ATISON
    CH: HIANIKOVÁ ANDREA MAJ: HIANIK JOZEF
  1. BORBOLETA CUSTODE DEL TRONO, SPKP 1680,
    19.03.2017, -
    O: UNION LA MIA FORTUNA BE COME THE STAR DRAGON M: AMBERLAND UNIQUE SELECTION
    CH: SOJÁK DALIBOR MAJ: SOJÁK DALIBOR
  1. FLORA BERREN-CORSO, 1617,
    23.01.2017, P
    O: GAJO EDIMARK M: CLAUDIA BERREN-CORSO
    CH: PETRÁŠ MAREK MAJ: PETRÁŠ MAREK
  1. NARNIA ANDRAX GOLD, SPKP 1646,
    04.02.2017, VP 2
    O: DESMO DELL' ANTICO CERBERUS M: OLIMPUS PRIDE A' CERBERUS NKM NEW STAR
    CH: KAMENČÍKOVA ALEXANDRA MAJ: VAŠŠ ROLAND
  1. NIKI THOUSAND QUE EYWA ANDRAX GOLD, CYCACO171747535, 31.03.2017, VP 3
    O: QUIKSILVER NKM DELL´ANTICO CERBERUS M: NIKI THOUSAND ESTEL ANDRAX GOLD
    CH: MILLE NICOLA MAJ: PETERYOVA ADELA + PÉTERYOVÁ ADELA
  1. TARA GOLD Z GILDII NIEUSTRASZONYCH, PKR.II-129200, 25.03.2017, -
    O: QUIKSILVER NKM DELL´ANTICO CERBERUS M: BENITA LUNADORE
    CH: EWA WANECKA  ROBERT ADAMEK MAJ: MILLE KAMENCIKOVA ALEXANDRA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. AFFRA AMICO FEDELE, 1593,
    06.11.2016, Ex. 1
    O: REMUS EDIMARK M: ISLA EDIMARK
    CH: MAHÚT JOZEF MAJ: MAHÚT JOZEF
  1. AKIRA GEMMA NERA, SPKP 1549,
    09.06.2016, Ex. 3
    O: ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLG M: IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH
    CH: MRÁZOVÁ ALENA MAJ: BERNÁTKOVÁ JITKA
  1. ARIANA AMICO FEDELE, 1595,
    06.11.2016, Ex. 2
    O: REMUS EDIMARK SPKP RG927/17 M: ISLA EDIMARK SPKP 1361/17
    CH: MAHÚT  JOZEF  MAJ: LUKAČOVIČOVÁ ANDREA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. AMARA GEMMA NERA, SPKP 1550,
    09.06.2016, Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLD M: IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH
    CH: MRÁZOVÁ ALENA MAJ: MRÁZOVÁ ALENA
  1. CARINA OF SOUL GUARD, SPKP 1520,
    04.03.2016, Ex. 2, R. CAC
    O: ACCESS OF SOUL GUARD M: KISS OF PRINCESS SAN DIEGO D.W.
    CH: BLESAKOVA KATARINA MAJ: BLESAKOVA KATARINA
  1. URANA DELL' ANTICO CERBERUS, ROI 16/54550,
    25.01.2016, Ex. 3
    O: THURIO M: FANTUTTECOSI' DELL' ANTICO CERBERUS
    CH: BATTAGLIA ANNA MAJ: VAŠŠ ROLAND
  1. VERA DELLA VALE DEGLI ORSI ALI, COR A 4377-16/343,
    16.11.2015, Ex. 4
    O: DYA AL DIN DELLA VALE DEGLI ORSI ALI M: ROTHORM JY DREAM HELL BELLS
    CH: ALI  DENIS MAJ: SOJÁK DALIBOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. ARIZONA SANGUE  MAGNIFICA, JR 76728 cc,
    22.09.2014, VG 3
    O: KROM  SANGUE  MAGNIFICA M: VIZANTIA  SANGUE  MAGNIFICA
    CH: BLAZIC   BRANKO MAJ: KOLÁČEK RADOVAN
  1. CATHERINE OF SOUL GUARD, SPKP 1519,
    04.03.2016, VG 2
    O: ACCESS OF SOUL GUARD M: KISS OF PRINCESS SAN DIEGO D.W.
    CH: BLESAKOVA KATARINA MAJ: BLESAKOVA KATARINA
  1. FARRA ANGELO CUSTODE, CMKU/CC/3291/15,
    28.08.2015, -
    O: FABIO PETTO IARGO M: CHICCI IMPERIOSO MISS MALLORCA
    CH: TIBENSKÁ JANA MAJ: KOZMA PETER
  1. LARRA MIS MALLORCA, CMKU/CC/3368/15,
    28.10.2015, VG 4
    O: CHIVAS ADAMANTIN MISS MALLORCA M: JULIETTE MISS MALLORCA
    CH: JELINKOVA EDITA  MAJ: JIRAKOVA PETRA
  1. LIBERTY ČERNÝ ŠAOLIN, CMKU/CC/3311/15,
    31.08.2015, VG|
    O: KRATOSZ VAJK M: HONEY CLAUDIE BOHEMIA AVALANCHE
    CH: NETÍKOVÁ KATERINA  MAJ: VIZI MARIJA
  1. PAPRIKA DELL' ANTICO CERBERUS, ROI 16/7505,
    09.10.2015, Ex. 1, CAC
    O: ASLAN KING OF NKM ANDRAX GOLD M: ULLA DELL' ANTICO CERBERUS
    CH: BATTAGLIA ANNA MAJ: MILLE KAMENCIKOVA ALEXANDRA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ABIGAIL SCIUTO BEL SPERANZA, Met.cane 68/H/16,
    05.06.2015, Ex. 2, R. CAC
    O: SPAIK BEL SPERANZA M: ALABAMA
    CH: HRISTOSKI ZORAN MAJ: GÁBOR JUDIT
  1. AURA CUSTODE DEL TRONO, SPKP 1435,
    18.04.2015, Ex. 3
    O: SFORZA LUDOVICO M: EVELIN RODIS MARADOM
    CH: SOJÁK DALIBOR MAJ: MRÁZOVÁ ALENA
  1. BRAMA OF SOUL GUARD, SPKP 1380,
    04.10.2014, Ex. 1, CAC
    O: NEGRITO CORSO OF BAJER M: KISS OF PRINCESS SAN DIEGO D.W.
    CH: BLESAKOVA KATARINA MAJ: BLESAKOVA KATARINA
  1. VINCITORE NERO NYSSA, COR A 413215/343,
    09.07.2015, -
    O: X MAN M: ITALIA DE NOBIL ROSE
    CH: SILAGHI ZSOLT MAJ: HOTA HOLGER

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. IZZY MAGIC Z GILDII NIEUSTRASZONYCH, PKR.II-117617,
    02.04.2014, Ex. 1
    O: MAURO CON AMORE VOLTURI (FCI) M: AROMA BLEKITNA PRZYSTAN (FCI)
    CH: WANECKA & ADAMEK EWA & ROBERT MAJ: MRÁZOVÁ ALENA

DOGO CANARIO - DOGO CANARIO

skupina/group 2. FCI

Rozhodca/Judge: POGGESI MANOLA, Italy - Kruh/Ring 3

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. EDDY VALACHIADOG, SPKP 267,
    29.12.2015, Ex. 2, R. CAC
    O: JACK DE ISLA DE LOS VOLCANES M: DAGGIE VALACHIADOG
    CH: FRKÁŇOVÁ LENKA MAJ: KOVÁČOVÁ HANA
  1. ELOY VALACHIADOG, SPKP 270,
    29.12.2015, Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: JACK DE LA ISLA DE LOS VOLCANES M: DAGGIE VALACHIADOG
    CH: FRKÁŇOVÁ LENKA MAJ: BRATKO MARIAN

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ATHOS GUERRERO DEL CASTILO, SPKP 281,
    25.01.2016, Ex. 1, CAC
    O: CARLOS BARBARIAN M: ATENA NOBLE SANGRE
    CH: ČABA MIROSLAV MAJ: ČABA MIROSLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. GRANDES GUARDIA´S CHIEN NA WEI, FI52274/16,
    01.10.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: FINNDOCAN S BOREAS M: GRANDES GUARDIA S VALKIRIE
    CH: KUJALA ANETTE MAJ: BRATKO MARIAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. ENNIE VALACHIADOG, SPKP 275,
    29.12.2015, Ex. 1, CAC
    O: JACK DE LA ISLA DE LOS VOLCANES M: DAGGIE VALACHIADOG
    CH: FRKÁŇOVÁ LENKA MAJ: FRKÁŇOVÁ LENKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. QUBANA CABALLERO CANARIO, PKR.II-123333,
    18.09.2015, Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: ATTYLA CANCHAS DE LOS GUANCHOS M: DAMA CABALLERO CANARIO
    CH: BALUNIAK RAFAL MAJ: FABOVÁ ZUZANA
  1. QUIMERA CABALLERO CANARIO, PKR.II-123332,
    18.09.2015, Ex. 2, R. CAC
    O: ATTYLA CANCHAS DE LOS GUANCHOS M: DAMA CABALLERO CANARIO
    CH: BALUNIAK  RAFAL MAJ: FABOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ATENA NOBLE SANGRE, COR A 770-13/346,
    28.09.2013, Ex. 1, CAC
    O: TAISON DE GUARDIAN CAN CANARIAS M: FORTUNA DE TARGOVISTE
    CH: CATALIN DOBRE MAJ: ČABA MIROSLAV

LANDSEER - LANDSEER

skupina/group 2. FCI

Rozhodca/Judge: GRISHINA TATIANA, Russian Federation - Kruh/Ring 5

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. FUERZA REAL DON DARIO, EST-02644/17,
    04.05.2017 , -
    O: BESIKTAS NO MORE ACE TO PLAY M: FUERZA REAL DONA CARISA
    CH: VINKEL ALAR MAJ: KUBATKOVÁ DOMINIKA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. ARCTURUS WEPWAWET, CMKU/LS/782/16,
    27.10.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: HADDOCK DU CASTEL DE WARLUIS M: CLAUDIA Z HORY BLANIK
    CH: OLSAKOVA DOUBRAVKA MAJ: OLŠÁKOVÁ DOUBRAVKA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. OMAR CZARCIA FARMA, SPKP 390,
    25.01.2016, Ex. 1, CAC
    O: DIEGO U ZRODEL WISLY M: RAMONA JEKE KINCSE
    CH: BEC RENATA MAJ: KERAK PETER

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. FÍK MAXIPES Z LETOHRADSKÉHO RANČE, CMKU/LS/747/15, 02.10.2015, -
    O: TOUCH OF THE MOONLIGHT FRODÓ M: JANINA VOM PETERSBERG
    CH: KUBŮ VLADIMÍRA MAJ: BUDIŠ PAVEL

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. LITTLE HOPE DES PANDAS DES TERRES ROUGES, SPKP 363, 06.01.2015, Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: FALCO VOM SIEGBLICK M: FAUN DU DOMAINE DES PINS D´AURECANIE
    CH: RASIGADE NOEMIE MAJ: ČERNAJOVÁ IVANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. AMINA BARBA DI BATELINA, SPKP 370,
    16.11.2015, Ex. 1, CAC
    O: KARLO VOM MUNCHERLAND M: ESHELY ALVEMIA
    CH: KUBATKOVA DOMINIKA MAJ: KUBATKOVÁ DOMINIKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. DAFRA Z LADEROVA, SPKP 360,
    02.09.2014, Ex. 1, CAC
    O: ARUN Z LADEROVA M: CSILLA VOM LIBRIS HORT
    CH: JIROUTOVÁ VENDLEROVÁ EVA MAJ: UHROVÁ IVETA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. TOUCH OF THE MOONLIGHT ELENA, Met.Land 1102/11,
    20.01.2011, Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: CERES M: TOUCH OF THE MOONLIGHT DANKA
    CH: HUNYADDOBRAI ÉVA MAJ: LUKÁCSNÉ CSUPOR BERNADETT

BRAZÍLSKA FILA - FILA BRASILEIRO

skupina/group 2. FCI

Rozhodca/Judge: VÁCLAVÍK MIROSLAV, Czech Republic - Kruh/Ring 4

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. BÁRNY OD KUŘIMSKÉ HORY, 595,
    13.04.2016, VG 2
    O: ARSON SKUHROVSKÝ HRÁDEK M: ABIGAIL OD KUŘIMSKÉ HORY
    CH: BLAŽKA  ROSTISLAV MAJ: KVOČKULIAKOVÁ MÁRIA
  1. FINN-BAD GAJANETA, CMKU/FIB/4451/16,
    28.04.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: KLOUDY DA BARCA MONAVAR M: CINDY GAJANETA
    CH:  HRABAL DRAHOMIR MAJ: ŠLAUKA TIBOR

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. BADY OD KUŘIMSKÉ HORY, CMKU/FIB/4446/16,
    13.04.2016, Ex. 1, CAC
    O: ARSON SKUHROVSKÝ HRÁDEK M: ABIGEIL OD KUŘIMSKÉ HORY
    CH: BLAŽKA ROSTISLAV MAJ: BLAŽKA ROSTISLAV

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. XAVANTÉ FROM RED-PRETENDERS, SPKP 560,
    13.02.2012, Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: MANUEL FROM RED-PRETENDERS M: XUXÁ PRINCIPESCO
    CH: VÉR TIBOR MAJ: JURÍK TOMÁŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. FREA A-MO-RO, SPKP 613,
    19.02.2016, Ex. 1, CAC
    O: DIABLO A-MO-RO M: BELINDA FROM  REY´S  PRIDE
    CH: AMBRÓZ RÓBERT MAJ: AMBRÓZ RÓBERT

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. FANNY A-MO-RO, 610,
    19.02.2016, Ex. 1, CAC
    O: DIABLO A-MO-RO M: BELINDA FROM REY´S  PRIDE
    CH: AMBRÓZ RÓBERT MAJ: AMBRÓZ RÓBERT

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. IZA THE EYES OF TRUTH, SPKP 537,
    24.06.2011, Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: CABAL NE-FI DOGS M: CELIA ANNENSKÉ LÁZNĚ
    CH: GATIAL MILAN MAJ: MEŇHERT DALIBOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

  1. EBARAA DŮM ŽIVOTA, RG 510,
    24.06.2009, Ex. 1, EVW
    O: BRADOCK JB DA SANTA LUZIA M: BARAA HOLIČKY
    CH: MAREŠOVÁ STANISLAVA MAJ: RIDOŠKOVÁ ANDREA

ČAU-ČAU ČERVENÝ A OSTATNÍ - CHOW-CHOW RED AND OTHERS

skupina/group 5. FCI

Rozhodca/Judge: VÁCLAVÍK MIROSLAV, Czech Republic - Kruh/Ring 4

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. ATLANTIC TIAN'E CHOWS, JR72334Cho,
    05.03.2017, VP 1
    O: KING OF MY HEAR SANTA HAUS M: ANDREA SHEN TE  CHOWS AT TIANE


CH: DJORDJEVIC SANDRA MAJ: BULOVIC ALEKSANDAR

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. BUDDHA'S SMILE STERLINGSHEER, JR71607Cho,
    22.04.2014, Ex. 1, CAC, EW
    O: MI PAO'S CANADIAN BANNER M: CANADIAN RED CRYSTAL
    CH: NASŤOVSKA LJUPKA MAJ: VEROSLAVA RANCIC ALEKSANDRA VICKOVIC &

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

  1. AARON HUNTLEY PERIDOT, SPKP 392,
    03.10.2008, Ex. 1, EVW, BOB
    O: CRIMSON BYRON-CREAM M: CRIMSON LÉVA
    CH: KOMJÁTI FRANTIŠEK MAJ: SLEBODNÍK MAREK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. SHIPPEITARO'S KREMICA POMADICA, JR72369Cho,
    01.05.2017, VP 1
    O: BUDDHA'S SMILE STERLINGSHEER M: STAGEBO'S FIRAT LADY FOR BUDDHA
    CH: ALEKSANDRA VICKOVIC  VEROSLAVA RANCIC MAJ: VEROSLAVA RANCIC & ALEKSANDRA VICKOVIC

MASTIFF - MASTIFF

skupina/group 2. FCI

Rozhodca/Judge: VÁCLAVÍK MIROSLAV, Czech Republic - Kruh/Ring 4

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. SYLVAN´S MORGAN TO SLNKO ZEMPLÍNA, SPKP 512,
    13.10.2016, Ex. 1, CAC, EJW
    O: SYLVAN JERSEY HENRY FRAZIER PAUL M: SYLVAN´S BEENEE BAMBINA
    CH: GREEN DIANE MAJ: POLIEVKA MIKULÁŠ

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. IKAROS SPOD HOLÍ, SPKP 488,
    18.04.2016, Ex. 2, R. CAC
    O: OTTAVIO DEL FRACASSO M: FARRAH SPOD HOLI
    CH: KURIC TIBOR MAJ: KURIC TIBOR
  1. MORGANLEFAY SLNKO ZEMPLÍNA, SPKP 487,
    31.10.2015, Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: CHEVELU ANAKIN SKYWALKER NOBLEHEART M: SHERWOOD´S LITTLE ACORNS OAKS GROW AT MORGANLEFAY
    CH: BOWDERY   JOANNA MAJ: POLIEVKA MIKULÁŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. DREAM SLNKO ZEMPLÍNA, SPKP 499,
    10.10.2016, Ex. 2
    O: SYLVAN WYOMING SLNKO ZEMPLÍNA M: MAMASTIFF  BRAVE BREEZE
    CH: POLIEVKA MIKULÁŠ MAJ: POLIEVKA MIKULÁŠ
  1. ESHLEY SLNKO ZEMPLÍNA, SPKP 509,
    26.12.2016, Ex. 1, CAJC, EJW, BOS
    O: ROY SLNKO ZEMPLÍNA M: SARAH SLNKO ZEMPLÍNA INFINITE BEAUTY
    CH: POLIEVKA MIKULÁŠ MAJ: POLIEVKA MIKULÁŠ

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. GAYLA SPOD HOLÍ, SPKP / 475,
    02.01.2016, VG 1
    O: YANOOR TIP O THE ICEBERG M: CARLA BOROS BAJNOK
    CH: KURIC TIBOR MAJ: EŠŠE VERONIKA
  1. ISABELLA SPOD HOLÍ, SPKP 495,
    18.04.2016, -
    O: OTTAVIO DEL FRACASSO M: FARRAH SPOD HOLÍ
    CH: KURIC  TIBOR MAJ: KURIC TIBOR

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. CALLIOPE POD ŠIRÝM NEBEM, SPKP 444,
    17.12.2014, VG 1
    O: KÖRÖSDOMBI ARON M: AMAYA POD ŠIRÝM NEBEM
    CH: ZEMANOVÁ JIŘINA MAJ: AKSAMIT MARTIN

SHAR-PEI SRSŤ EXTRÉMNE KRÁTKA - SHAR-PEI HORSE COAT

skupina/group 2. FCI

Rozhodca/Judge: GRISHINA TATIANA, Russian Federation - Kruh/Ring 5

 

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. ANTUAN PRINCESS OF MORAVIA, CMKU/SP/8067/16,
    17.01.2016, Ex. 1, CAC
    O: PRECIOUS HUG NO IFS ANDS OR BUTTS M: PRECIOUS HUG EVERYTHING SHE WANTS
    CH: KUBÍČKOVÁ ROMANA MAJ: KUBÍČKOVÁ ROMANA

 

SHAR-PEI SRSŤ KARTÁČOVÁ KRÁTKA - SHAR-PEI BRUSH COAT

skupina/group 2. FCI

Rozhodca/Judge: GRISHINA TATIANA, Russian Federation - Kruh/Ring 5

 

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. FALCO ZÁHORAČKA, 1151,
    15.01.2017, VP 1
    O: CONDY ZÁHORAČKA M: BERENICA RED ANTILO GOLD PEI
    CH: HUPKOVÁ VIERA MAJ: HUPKOVÁ VIERA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. ALFREDO BLUE OF WRINKLE RESIDENCE, CMKU/SP/8119/16, 22.10.2016,  -
    O: NEVERENDING SUNSHINE COCA-COLA M: ANGEL CHOCOLATTE BEST PEI
    CH: SETNICKOVA LENKA MAJ: POTAPKINA VIKTORIA
  1. OLWYN ZUZKIN SEN, SPKP 1138,
    10.10.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: WALNUT PIE DAGOBERT M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TICHÁ BIANKA

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. LUNTIK IZ CHISTOGO ZOLOTA, SPKP 1136,
    06.05.2016, Ex. 1
    O: CHARMING FOLD IMPERATOR MANDARIN M: SKLADSHATOE SHUDO LADA
    CH: VASILYEVA MARINA MAJ: STRNISKOVÁ IVETA

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. FANTOMAS UNITSUKO EL MASO BONOMIELLA, PKR.II-115051, 17.07.2013, Ex. 1
    O: BRUNO MARS NIL WORLD M: MON CHERI BONOMIELLA
    CH: POTAPCZUK MARTA MAJ: GAJDZINSKA AGNIESZKA
  1. HOLDEN I DRAGONI ORIENTALI, 13/153194,
    11.09.2013, Ex. 2
    O: GOLDING QUESTION OF FAITH M: PRINCESS SHENA GOLD I DRAGONI ORIENTALI
    CH: IOLANDA BERGAGNA MAJ: EDWARD SALVADOR

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. DANNY ROSE I DRAGONI ORIENTALI, 13/101358,
    27.05.2013, Ex. 2, R. CAC
    O: GOLDING QUESTION OF FAITH M: PENNY I DRAGONI ORIENTALI
    CH: IOLANDA BERGAGNA MAJ: EDWARD SALVADOR
  1. ENRY PET PEI, CMKU/SP/7798/14,
    03.01.2014, Ex. 3
    O: ENRY DU MANOIR DE KERLESSY M: DAISY PET PEI
    CH: HOFREITER VRATISLAV MAJ: HOFREITER VRATISLAV + HOFREITER VRATISLAV
  1. MATGO MAGIC AUSSIE, SPKP 1070,
    29.07.2012, Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: INISBUA RED DRAGON M: MATGO CLASSI TOUCH
    CH: LOADES BARB MAJ: STAVIARSKA VIERA

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. LOUIS RED ANTILO GOLD PEI, CMKU/SP/7587/12/14,
    09.09.2012, Ex. 2
    O: SHAOLIN RANGERS V-POWER M: UNA RED ANTILO GOLD PEI
    CH: DURASOVÁ EVA MAJ: BAKOŠ EMIL
  1. PAVAROTTI MAGIC SONET, SPKP 1055,
    01.08.2012, Ex. 1
    O: KHAMBALIQ EDISONTZOWEN M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA

PSY/MALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

  1. ARTIC RED ANTILO GOLD PEI, CMKU/SP/7237/09/11,
    24.07.2009, Ex. 1
    O: RED DRAGON M: GABRIELLE ANTILO GOLD PEI
    CH: DURASOVÁ EVA MAJ: BAKOŠ EMIL

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. VICTORIA SECRET QUARE NON, PKR.II-129502,
    04.04.2017, VP 1
    O: PIE - SHAR BRAVE HEART M: SPECIAL EDYTION QUARE NON
    CH: JANKOVICHOVÁ ZUZANA MAJ: JANKOVICHOVÁ ZUZANA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. RUBY RED VICKY PEI IZZY, v řízení,
    07.02.2017, VP 1
    O: INGREM REY SKYFALL M: RUBY RED VICKY PEI IMOLA
    CH: SZALAY VIKTORIA MAJ: HASTRMAN ZDENĚK

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. ONYX ZUZKIN SEN, 1142,
    10.10.2016, Ex. 2
    O: WALNUT PIE DAGOBERT MCCHIP M: LOLITKA ZUZKIN SEN
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  1. RUBY RED VIKY PEI FELISHA, MET.Sharp.218/17,
    27.10.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: PAVAROTTI MAGIC SONET M: RUBY RED VIKY PEI FIBI
    CH: SZALAY VIKTORIA  MAJ: TICHÁ BIANKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. AVALANCHE PRINCESS OF MORAVIA, CMKU/SP/8068/16,
    17.01.2016, Ex. 2
    O: PRECIOUS HUG NO IFS ANDS OR BUTTS M: PRECIOUS HUG EVERYTHING SHE WANTS
    CH: KUBÍČKOVÁ ROMANA MAJ: KUBÍČKOVÁ ROMANA
  1. BERENICE BRAMASOLE, SPKP 1125,
    07.10.2015, Ex. 1, CAC
    O: AMADEUS BRAMASOLE M: FAVORITKA IZ DOMA BSS
    CH: ABEID KRISTINA MAJ: ABEID KRISTINA
  1. FELICIA GOLDEN AGE OF KING, UKU.0275101,
    25.01.2016, -
    O: VENTUROUS SCHEME GOLDEN AGE OF KING M: BONA FORTUNA GOLDEN AGE OF KING
    CH: KOSTENYUK YULYA MAJ: LYSÁ KATKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. CHERRY FOOL´S GOLD, CMKU/SP/7837/14,
    25.05.2014, Ex. 1, CAC
    O: VALENTINO BLUE BEST PEI M: LILY BEST PEI
    CH: LANGOVÁ DANA MAJ: HASTRMAN ZDENĚK

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ANABELL LOVE PEI, CMKU/SP/7688/13,
    20.06.2013, Ex. 3
    O: ALEX ČERNOBÍLÁ LINIE M: SCARLET CHOCO BEST PEI
    CH: GANZVOHLOVÁ  JITKA MAJ: ULOVCOVA JITKA + ULOVCOVÁ MICHALA
  1. LOLITKA ZUZKIN SEN, SPKP 1102,
    13.12.2013, Ex. 2, R. CAC
    O: MATGO MAGIC AUSSIE M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: TÓTHOVÁ ZUZANA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  1. ROSEMARY MAGIC SONET, SPKP 1116,
    25.11.2014,  Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: MATGO MAGIC AUSSIE M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: STAVIARSKA VIERA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. OLINKA MAGIC SONET, SPKP 1020,
    30.11.2009, Ex. 1
    O: BELLSHOW MARCIPAN M: MAGIC JADE MARUSHKA
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: TOTHOVÁ ZUZANA
  1. POEM ABOUT SNOWDROP MAGIC SONET, SPKP 1058,
    01.08.2012, -
    O: KHAMBALIQ EDISON TZOWEN M: OLINKA MAGIC SONET
    CH: STAVIARSKA VIERA MAJ: STAVIARSKA VIERA

ARGENTÍNSKA DOGA - DOGO ARGENTINO

skupina/group 2. FCI

Rozhodca/Judge: CENTURIÓN FERNANDO M., Argentina  - females/ PINELLI Mario, Italy - males. Kruh/Ring 1

 

PSY/MALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. FARREL BLANCO DEABOLO, 1562,
    03.07.2017, VP 1
    O: BANDO TATANKA PSICA M: EWELIN BLANCO DEABOLO
    CH: BIENIK JÁN MAJ: GARČÁROVÁ JANKA
  1. HECTOR LA ROSA DE INCA, SPKP 1573,
    17.06.2017, VP 2
    O: DION LA ROSA DE INCA M: ELSA LA ROSA DE INCA
    CH: OSLANEC LUBOMIR MAJ: BEROŠ PETER
  1. PEPE DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, SPKP 1553,
    10.05.2017, P
    O: MANY PACQUIAO DEL BLENDER M: HARMONÍA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: PASTUCHOVÁ EVA MAJ: PUCHOŇOVÁ OĽGA
  1. PEPE DEBAJO GRAN TORRE, in the preparation,
    24.05.2017, -
    O: CUARTO DEL PREDADOR M: RAVENA DEBAJO GRAN TORRE
    CH: TRIFUNOV GORAN MAJ: VELICKOVIC SLOBODAN
  1. TUCUMAN DE VIANINI, LO1786465,
    19.04.2017,  VP 1
    O: FAUSTO DE LA NOCHE TOLEDANA M: IRMA DI CASA NARDINI
    CH: VIANINI JESSICA MAJ: VIANINI JESSICA

PSY/MALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. ANUBIS BLANCO GRANDE DE MORAVIA DEL SUR, CMKU/AD/1665/17,
    24.03.2017, -
    O: ARION ANTU MAKTO M: HEURECA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: HORÁČEK PAVEL MAJ: HORÁČEK PAVEL + HORÁČEK PAVEL
  1. ARON EL BLANCO GRANDE DE MORAVIA DEL SUR, CMKU/AD/1667/17,
    24.03.2017, P
    O: ARION ANTU M: HEURECA
    CH: HORÁČEK PAVEL MAJ: POLGÁROVÁ ALENA
  1. D'JANGO ASESINO SILENCIOSO, SPKP 1538,
    10.01.2017, VP 3
    O: FACON DE LA NOCHE TOLEDANA M: NEGRA CAK WARI
    CH: LUKÁČOVÁ PETRA MAJ: DEBNÁR LUKÁŠ
  1. DON PIRÁTA ASESINO SILENCIOSO, SPKP 1536,
    10.01.2017,  -
    O: FACON DE LA NOCHE TOLEDANA M: NEGRA CAK WARI
    CH: LUKACOVA PETRA  MAJ: LUKÁČOVÁ PETRA
  1. DON VITO ASESINO SILENCIOSO, spkp1537,
    10.01.2017, VP 2
    O: FACON DE LA NOCHE TOLEDANA M: NEGRA CAK WARI
    CH: LUKACOVA PETRA MAJ: NARDINI ELSA
  1. GALILEO LA ROSA DE INCA, SPKP 1529,
    02.01.2017, VP 1
    O: MAVERICK DEL CAVDILLO M: BORACHA DI CASA DEL LUNGO
    CH: OSLANEC ĽUBOMÍR MAJ: GRUSOVÁ BARBORA
  1. GOMEZ LA ROSA DE INCA, 1531,
    02.01.2017, P
    O: MAVERICK DEL CAVDILLO M: BORACHA DI CASA DEL LUNGO
    CH: OSLANEC LUBOMÍR MAJ: KŘÍŽ PAVEL
  1. TENIENTE, PKR. II-129723,
    05.01.2017, VP 4
    O: TROMPITO M: CAMAYA DE ARROYO BLANCO
    CH: ŁYSIKIEWICZ AGNIESZKA MAJ: BREJNIAK AGNIESZKA
  1. TUPAC DUM DUM VENATORES, 155,
    10.03.2017,  -
    O: RIO GRANDE DUM DUM VENATORES M: ZIZA DE LACY ATOAZRA
    CH: KANIA JUSTYNA MAJ: KONRAD ROSA

PSY/MALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. AJO, ROI/1628279,
    28.11.2016, Ex. 4
    O: LONGOMAN DEL FIEL LUCHADOR BLANCO M: TIJUANA DE LA PACO CASSA
    CH: CONTRADA GIORGIO FEDERICA MAJ: ADINOLFI FABIO
  1. BARON DELL PATRONZITTO, 1524,
    16.06.2016, VG
    O: OSCAR DEL CAVDILO M: HOLLY BOB NEWFOUND STYLE
    CH: SOMOGYIOVA DENISA MAJ: SOMOGYIOVA DENISA
  1. HANNIBAL ANTU MAKTO, MET.Arg.dog319/17,
    22.08.2016,  Ex. 2
    O: MAVERICK DEL CAVDILLO M: AYMORE ANTU MAKTO
    CH: SZIKSZAI KATALIN MAJ: SZIKSZAI KATALIN + SZÁDOCZKI ÉVA
  1. HODOR ANTU MAKTO, MET.Arg.dog318/17,
    22.08.2016, VG
    O: MAVERICK DEL CAVDILLO M: AYMORE ANTU MAKTO
    CH: SZIKSZAI KATALIN MAJ: SZIKSZAI KATALIN + VIRÁG GERGELY
  1. HULK WARIOR DE LA PACO CASSA, JR 74822 Adg,
    24.06.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: ZICO DE LA PACO CASSA M: HERRA DE LA PACO CASSA
    CH: GAVRILOVIĆ ALEKSANDAR MAJ: GAVRILOVIC ALEKSANDAR
  1. PACO LEGADO ARTEMIS DE LA PACO CASSA, SPKP1533,
    02.07.2016, Ex. 3
    O: IPERIO DE ALFA FIERA M: LUNA ARTEMIS DE LA PACO CASSA
    CH: GAVRILOVIĆ ALEKSANDAR MAJ: SLÁDEČKA MICHAL

PSY/MALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. FARAON LA ROSA DE INCA, SPKP 1501,
    31.12.2015, VG
    O: BACARDI LA ROSA DE INCA M: BORACHA DI CASA DEL LUNGO
    CH: OSLANEC LUBOMIR MAJ: ČUMA FRANTIŠEK
  1. FRODO LA ROSA DE INCA, SPKP1500,
    31.12.2015, VG 4
    O: BACARDI LA ROSA DE INCA M: BORACHA DI CASA DEL LUNGO
    CH: OSLANEC ĽUBOMÍR MAJ: KONOPASEK ROBERT
  1. MALAMBO DI CASA NARDINI, LOF22506/2448,
    21.03.2016, Ex. 3
    O: FACON DE LA NOCHE TOLEDANA M: DOLORES DI CASA NARDINI
    CH: NARDINI ELSA MATTIA MAJ: NARDINI ELSA
  1. NIKE BESO DE LOCO, MET.Arg.dog.350/H/17,
    10.12.2015, Ex. 1, CAC
    O: WAKATANKA NANUK M: DONA ARCELIA
    CH: JEVDOVIC SLOBODAN MAJ: VÁRADI CSABA
  1. VIENTO VERRANO ADONIS, 229/16,
    20.02.2016, Ex. 2, R. CAC
    O: LOCO DEBAJO GRAN TORRE M: TALIA DE LA PACO CASSA
    CH: MÉSZÁROS  SÁNDOR MAJ: SÁNDOR MÉSZÁROS + MÉSZÁROS SÁNDOR

PSY/MALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. ALEXKO DELL PATRONZITTO, SPKP 1454,
    27.09.2014,  -
    O: VASKO EMBRYO BRAZIL M: HOLLI BOB NEWFOUND STYLE
    CH: SOMOGYIOVÁ DENISA MAJ: HORÁČEK PAVEL
  1. ARION ANTU MAKTO, MET.Arg.dog5799/11,
    01.03.2011, Ex. 3
    O: MAPUCHE DEL ENTRVERO M: CAZADOR CRIOLLO BONITA
    CH: SZIKSZAI KATALIN MAJ: SZIKSZAI KATALIN
  1. ARTHURKO DELL PATRONZITTO, SPKP 1453,
    27.09.2014, Ex.
    O: VASKO EMBRYO BRAZIL M: HOLLY BOBNEWFOUND STYLE
    CH: SOMOGYIOVA DENISA MAJ: SOMOGYIOVA DENISA
  1. BALDOR BEOR CABALLERO FANTASMA, SPKP 1460,
    02.04.2015, VG
    O: IMPAKT OD BOŠKOVIČA M: FABIANA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: PAULOVIČOVÁ ANNA MAJ: SEREGÜL FRANTIŠEK + PAULOVIČOVÁ ANNA
  1. BOMBASTIC CABALLERO FANTASMA, SPKP 1462,
    02.04.2015,  -
    O: IMPAKT OD BOŠKOVIČA M: FABIANA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: PAULOVIČOVÁ ANNA MAJ: ONDRIŠ RÓBERT
  1. BULL BLANSKÝ LES, CMKU/AD/1573/15/16,
    13.03.2015 , VG
    O: JUVENTUS BLANSKÝ LES M: GUAPA BLANSKÝ LES
    CH: HALDOVÁ JANA MAJ: HALDOVÁ JANA
  1. CAMARO LA LUZ EN LA TORMENTA, JR 80925 Adg,
    05.06.2015, Ex.
    O: WAKATANKA NANUK M: SOL DEL MAS MEJOR
    CH: VATIC STEVAN MAJ: KACZYNSKA JABLONSKA MAGDALENA
  1. CANTO DE ARROYO BLANCO, SPKP 1387,
    30.06.2013,  Ex.
    O: CORRIENTES DE FURIOSO CAZADOR M: DESIRA BLANSKY LES
    CH: PAKOZDY ANDREJ MAJ: FLEISCHHACKEROVA JANA
  1. EL JEFE ESPIRITU GRECO ANTU MAKTO, MET.Arg.dog152/15, 23.11.2014, -
    O: PIRATA DE DONA ARCELIA M: CAZADOR CRIOLLO BONITA
    CH: SZIKSZAI KATALIN MAJ: LENTE ISTVÁN
  1. ELCAN DE ARROYO BLANCO, SPKP 1483,
    25.08.2015, VG
    O: ALFIO DE INDIOS LATINOS M: NAYRA DEL MAS MEJOR
    CH: PAKOZDY ANDREJ MAJ: VAŠIČKOVÁ ŠTEFANČINOVÁ DANIELA
  1. GEK FORTE APACHE, ROI 15/152399,
    20.07.2015, -
    O: PATIRUCO DEL PICADERO M: DEA BLANCA
    CH: IENNACO GENNARO MAJ: IENNACO GENNARO
  1. GRINGO BLANCO FORTE APACHE, ROI 15/152397,
    20.07.2015, Ex.
    O: PATIRUCO DEL PICADERO M: DEA BLANCA
    CH: IENNACO GENNARO MAJ: IENNACO GENNARO
  1. INFERNO DI CASA NARDINI, ROI1553970,
    02.04.2013, Ex. 1, CAC, EW, BOS
    O: BRUNO DEL INTERIOR M: EVAPANTANOS
    CH: NARDINI ELSA MATTIA MAJ: VIANINI JESSICA
  1. JAWS VERDES PAMPAS, RSA/14/06512,
    20.12.2014, VG
    O: HU VERDES PAMPAS M: CHINA VEREDES PAMPAS
    CH: RODRIGUES DA SILVEIRA ROGERS MAJ: ADINOLFI FABIO, BEAUVAIS BENOIT
  1. PAMPA VERDES PAMPAS, RSA/12/02316,
    19.04.2012, Ex. 4
    O: HU VERDES PAMPAS M: REYGUAZU ROSARIO
    CH: RODRIGUES DA SILVEIRA ROGERS MAJ: ADINOLFI FABIO
  1. PARYS ZŁOTA TROJA, PKR.II-121551,
    15.08.2014, VG
    O: ISTVAN WHITE HUNTER M: KATYUSHA WHITE HUNTER
    CH: TROJAN  VIOLETTA MAJ: TROJAN VIOLETTA
  1. VIRON DE LA PACO CASSA, JR 74384 Adg,
    05.04.2015, Ex. 2, R. CAC
    O: VASKO EMBRYO BRAZIL M: TALITA MEDALOR DE LA PACO CASSA
    CH: GAVRILOVIĆ ALEKSANDAR MAJ: GAVRILOVIC ALEKSANDAR

PSY/MALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ADAMKO DELL PATRONZITTO, SPKP 1452,
    27.09.2014, VG
    O: VASKO EMBRYO BRAZIL M: HOLLY BOB NEWFOUND STYLE
    CH: SOMOGYIOVA DENISA MAJ: SOMOGYIOVA DENISA
  1. AMBRIEL APOLENKA'S ANGELS, CMKU/AD/1565/15/17,
    08.03.2015,  -
    O: HERÓICO DE LOS ESCORPIONES BLANCOS M: ARMANDA TATANKA PSICA
    CH: PAVLÍNA ODEHNALOVÁ MAJ: MÍČKOVÁ KRISTÝNA
  1. BACARDI LA ROSA DE INCA, SPKP 1301,
    01.04.2012, Ex. 4
    O: DAHUD DEL CAVDILLO M: BRONCA CHARISMATIC
    CH: OSLANEC  ĽUBOMÍR MAJ: OSLANEC LUBOMIR
  1. BASILIO LA ROCA DE INCA, SPKP 1299,
    01.04.2012, VG
    O: DAHUD DEL CAVDILLO M: BRONCA CHARISMATIK
    CH: OSLANEC LUBOMÍR MAJ: SOMOGYIOVA DENISA
  1. CIGANO VERDES PAMPAS, RG/14/03606,
    23.08.2014 , Ex. 2, R. CAC
    O: ZAINO VERDES PAMPAS M: CRIOLLA DEL DO YEL
    CH: RODRIGUES DA SILVEIRA ROGERS MAJ: ADINOLFI FABIO
  1. DANTE DE ARROYO BLANCO, SPKP 1438,
    14.07.2014, VG
    O: PAOLO M: NAYRA DEL MAS MEJOR
    CH: PAKOZDY ANDREJ MAJ: DANKOVÁ VERONIKA + ANDEL JURAJ
  1. EPECUEN VERDES PAMPAS, RSA/12/04590,
    02.12.2012, Ex. 3
    O: NERO VERDES PAMPAS M: INTI'S VERDES PAMPAS
    CH: SILVEIRA ROGERS MAJ: KONCZ ANITA + GERGELY KRISZTIÁN
  1. MARADONA DE GRAN TOGO, FCAN 36359,
    30.11.2013, Ex. 1, CAC
    O: EL PATA DE GRAN TOGO M: USHUAIA DE GRAN TOGO
    CH: MIGUEL CENTURION FERNANDO MAJ: GAVRILOVIC ALEKSANDAR

PSY/MALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. VASCO II DEL CAVDILLO, SPKP 1431,
    15.04.2014,  VG 1
    O: OSCAR DEL CAVDILLO M: BARTOLLA DEL CAVDILLO
    CH: STRASZEROVA PETRA MAJ: PUŠKÁR MARIÁN + HUSEK STANISLAV

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADŠÍ DORAST / MINOR PUPPY CLASS

  1. HERMIONA LA ROSA DE INCA, SPKP 1575,
    17.06.2017, VP 2
    O: DION LA ROSA DE INCA M: ELSA LA ROSA DE INCA
    CH: OSLANEC LUBOMIR MAJ: PÍROVA SILVIA
  1. PEQUENA AMAZONA DEBAJO GRAN TORRE, in the preparation, 24.05.2017, -
    O: CUARTO DEL PREDADOR M: RAVENA DEBAJO GRAN TORRE
    CH: TRIFUNOV GORAN MAJ: VELICKOVIC SLOBODAN
  1. PRISCA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, SPKP 1560,
    10.05.2017, VP 1
    O: MANY PACQUIAO DEL BLENDER M: HARMONÍA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: PASTUCHOVÁ EVA MAJ: PUCHOŇOVÁ OĽGA

SUKY/FEMALE - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS

  1. ARAHI EL BLANCO GRANDE DE MORAVIA DEL SUR, CMKU/AD/1670/17,
    24.03.2017, VP 2
    O: ARION ANTU MAKTO M: HEURECA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: HORÁČEK PAVEL MAJ: HORÁČEK PAVEL + HORÁČEK PAVEL
  1. DAKOTA PRINCES BLANCA DEL PLATA, SPKP1551,
    15.02.2017, VP 3
    O: VIRON DE LA PACO CASA M: AVALANCHE CABALLERO FANTASMA
    CH: HORA MILOŠ MAJ: HORA MILOŠ
  1. DIANA ASESINO SILENCIOSO, CMKU/AD/1687/17/17,
    10.01.2017, P
    O: FACON DE LA NOCHE TOLEDANA M: NEGRA CAK WARI
    CH: LUKÁČOVÁ PETRA  MAJ: MÍČKOVÁ KRISTÝNA
  1. DOMINGA ASESINO SILENCIOSO, SPKP 1543,
    10.01.2017, VP 1
    O: FACON DE LA NOCHE TOLEDANA M: NEGRA CAK WARI
    CH: LUKACOVA  PETRA MAJ: LUKÁČOVÁ PETRA
  1. GALAXY LA ROSA DE INCA, XXX,
    03.01.2017 , P
    O: MAWERICK DEL CAVDILLO M: BORACHA DI CASA DEL LUNGO
    CH: OSLANEC LUBOMIR MAJ: KACZYNSKA JABLONSKA MAGDALENA
  1. NIVIS CASUS FELÍCIA, Met.Arg.dog 355/17,
    19.02.2017, VP 4
    O: ESCORPION DE LOS ESCORPIONES BLANCOS M: TANCA DEL BLANCO DIABLO
    CH: VÁRADI CSABA MAJ: KONCZ ANITA + DEMETER BERNADETT
  1. TAITA DEL OJO EN LA MANO, PKR.II-128848,
    05.01.2017, P
    O: TROMPITO M: CAMAYA DE ARROYO BLANCO
    CH: ŁYSIKIEWICZ AGNIESZKA MAJ: KOWALSKI ŁUKASZ + ŁYSIKIEWICZ AGNIESZKA
  1. TRANQUERA DEL OJO EN LA MANO, PKR.II-128855,
    05.01.2017, P
    O: TROMPITO M: CAMAYA DE ARROYO BLANCO
    CH: AGNIESZKA ŁYSIKIEWICZ AGNIESZKA ŁYSIKIEWICZ  MAJ: ŁYSKIEWICZ AGNIESZKA

SUKY/FEMALE - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS

  1. ANAÉ CAZADOR DE ORO, SPKP 1515,
    24.04.2016, VG 4
    O: OSCAR DEL CAVDILLO M: BRISA DE ARROYO BLANCO
    CH: VAŠIČKOVÁ ŠTEFANČINOVÁ DANIELA MAJ: VAŠIČKOVÁ ŠTEFANČINOVÁ DANIELA
  1. AREIA LA LUZ DE PLATA, Met.Arg.dog257/16,
    08.05.2016, Ex. 1, CAJC, EJW
    O: CORRENTES DE FURIOSO CAZADOR M: BRIANA LOS INKAS PAMPA
    CH: KONCZ ANITA MAJ: KONCZ ANITA + GERGELY KRISZTIÁN
  1. ATUCHA LA LUZ DE PLATA, Met.Arg.dog256/16,
    08.05.2016, Ex. 2
    O: CORRIENTES DE FURIOSO CAZADOR M: BRIANA LOS INKAS PAMPA
    CH: KONCZ ANITA MAJ: KONCZ ANITA
  1. BARBORKA DELL PATRONZITTO, 1526,
    16.06.2016, -
    O: OSCAR DEL CAVDILO M: HOLLY BOB NEWFOUND STYLE
    CH: SOMOGYIOVA DENISA MAJ: SOMOGYIOVA DENISA
  1. BIANCA CAZADOR MAESTRO, PKR.II.128112,
    24.08.2016, -
    O: BACARDI LA ROSA DE INCA M: BRISA MORDIDA DE TIJERA
    CH: JABLONSKI LUKASZ MAJ: KACZYNSKA JABLONSKA MAGDALENA
  1. DIVINA, ROI16/198264,
    10.10.2016, VG
    O: INDIO M: CARRACA DEL PEHUENCHE
    CH: PASIMENI ROSARIO MAJ: ADINOLFI FABIO
  1. FALLA DE INDIOS LATINOS, 10342DG,
    14.09.2016, VG
    O: TANO DE INDIOS LATINOS M: CHALLA DE INDIOS LATINOS
    CH: CAVAR ZAN MAJ: JAKUBAS KINGA
  1. MAYA OF  RAPID HUNTERS TEAM, MET .Arg.Dog.368/17,
    05.07.2016, Ex. 3
    O: MARCELO DE GRAN TOGO M: BABARKA ANTU MAKTO
    CH: MARTON CSABA MAJ: BÉkÉSI ANIKÓ
  1. PRIMADONA LEGADO ARTEMIS DE LA PACO CASSA, JR 74769 Adg, 02.07.2016, VG
    O: IMPERIO DE ALFA FIERA M: LUNA ARTEMIS DE LA PACO CASSA
    CH: GAVRILOVIĆ ALEKSANDAR MAJ: GAVRILOVIC ALEKSANDAR + LAZIĆ MIROSLAVA BEBA

SUKY/FEMALE - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS

  1. AMARA CAZADOR DE ORO, SPKP 1514,
    24.04.2016, VG 4
    O: OSCAR DEL CAVDILLO M: BRISA DE ARROYO BLANCO                                                                        
    CH: VŠIČKOVÁ ŠTEFANČINOVÁ DANIELA MAJ: SEREGÜL FRANTIŠEK
  1. DIVA BLANSKÝ LES, CMKU/AD/1604/16,
    11.02.2016, Ex. 1, CAC
    O: ZED BLANSKÝ LES M: GUAPA BLANSKÝ LES
    CH: HALDOVÁ JANA MAJ: HALDOVÁ JANA
  1. MARISOL DI CASA NARDINI, LOF25507,
    21.03.2016, Ex. 2, R. CAC
    O: FACON DE LA NOCHE TOLEDANA M: DOLORES DI CASA NARDINI
    CH: NARDINI  ELSA/MATTIA MAJ: NARDINI ELSA
  1. NADIA BESO DE LOCO, JR 74637 Adg,
    10.12.2015, -
    O: WAKATANKA NANUK M: DONA ARCELIA
    CH: JEVDOVIČ SLOBODAN MAJ: OSLANEC LUBOMIR
  1. NAVARRA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, SPKP 1509,
    22.02.2016, -
    O: DEJAVU  DE LAS ARRIAS M: DELICIA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: PASTUCHOVA EVA MAJ: ONDRIŠ RÓBERT
  1. PANDORA GRAN CHACO OF HUNGARY, MET.Arg.dog288/16, 21.03.2016, -
    O: PELEGRINO FACON MONTERO M: DESDEMONA DE SANTA ESMERALDA
    CH: VARGA KÁROLY MAJ: TREPÁK TAMÁS
  1. TAURIEL DEL TOLKEYEN, SPKP 1523,
    04.10.2015, VG 3
    O: KARIGUA QUINTO M: GALADRIEL DEL TOLKEYEN
    CH: CHIATTI STEFANO  MAJ: KAĽAVSKÁ MARTINA
  1. VIENTO VERRANO ARUEN, MET.Arg.dog232/16,
    20.02.2016, VG
    O: LOCO DEBAJO GRAN TORRE M: TAKIA DE LA PACO CASSA
    CH: MESZAROS SANDOR MAJ: VELICKOVIC SLOBODAN

SUKY/FEMALE - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS

  1. ALISHA ASESINO SILENCIOSO, SPKP 1447,
    03.09.2014, VG
    O: EL PUCHETO DE LAS CANTERAS M: WARA DEL MAS MEJOR
    CH: LUKÁČOVÁ  PETRA MAJ: ORECHOVSKÁ MICHAELA
  1. AMBER CAZADOR MAESTRO, PKR.II.125329,
    02.10.2015, -
    O: ARGENTO V.WEISSEN FANGZAHNE M: BRISA MORDIDA DE TIJERA
    CH: JABLONSKI LUKASZ MAJ: KACZYNSKA JABLONSKA MAGDALENA
  1. ANBESSA EL FUEGO DE LA LIBERTAD, PKR.II-122298,
    20.04.2015, VG
    O: ALFIO DE INDIOS LATINOS M: CAMORRA NIDO DE CONDORES
    CH: JAKUBAS KINGA MAJ: JAKUBAS KINGA
  1. AYMORE ANTU MAKTO, MET.Arg.dog5803/11,
    01.03.2011, Ex. 1, CAC, EW, BOB
    O: MAPUCHE DEL ENTRVERO M: CAZADOR CRIOLLO BONITA
    CH: SZIKSZAI KATALIN MAJ: SZIKSZAI KATALIN
  1. BRAVA DE ARROYO BLANCO, SPKP 1329,
    31.08.2012, Ex. 4
    O: MAPUCHE DEL ENTREVERO M: DESIRA BLANSKÝ LES
    CH: PAKOZDY ANDREJ MAJ: ORECHOVSKÁ MICHAELA
  1. DAGUANA DE ARROYO BLANCO, SPKP 1444,
    14.07.2014, VG
    O: PAOLO M: NAYRA DEL MAS MEYOR
    CH: PAKOZDY ANDREJ MAJ: PAKOZDY ANDREJ
  1. DIVINA BLANSKÝ LES, CMKU/AD/1605/16,
    11.02.2016, Ex.
    O: ZED BLANSKÝ LES M: GUAPA BLANSKÝ LES
    CH: HALDOVÁ JANA MAJ: ŠVECOVÁ LUDMILA
  1. ELSA LA ROSA DE INCA, SPKP 1478,
    10.05.2015, Ex. 2, R. CAC
    O: DAHUD DEL CAVDILLO M: BRONCA CHARISMATIC
    CH: OSLANEC ĽUBOMÍR MAJ: OSLANEC LUBOMIR
  1. EMAYA DE ARROYO BLANCO, SPKP 1489,
    25.08.2015, Ex.
    O: ALFIO DE INDIOS LATINOS M: NAYRA DEL MAS MEJOR
    CH: PAKOZDY ANDREJ PAKOZDY ANDREJ MAJ: PAKOZDY ANDREJ
  1. ENERA DE ARROYO BLANCO, SPKP 1487,
    25.08.2015, VG
    O: ALFIO DE INDIOSO LATINOS M: NAYRA DEL MAS MEJOR
    CH: PAKOZDY ANDREJ MAJ: ŠKULTÉTYOVA ROD. LACKOVSKÁ ALEXANDRA
  1. FIAMMA FORTE APACHE, ROI 15/11355,
    22.10.2014, Ex.
    O: PATIRUCO DEL PICADERO M: BOCA JUNIOR
    CH: IENNACO GENNARO MAJ: IENNACO GENNARO
  1. MOROCHA VERDES PAMPAS, RSA/13/04091,
    21.08.2013, Ex.
    O: CHIMANGO VERDES PAMPAS M: CRIOLLA DEL DO YEL
    CH: RODRIGUES DA SILVEIRA ROGERS MAJ: ADINOLFI FABIO
  1. NEGRA CAK WARI, LOE 2201997,
    13.12.2013, Ex. 3
    O: RIVERO DE LA COCHA M: PACHAMAMA DEL MAS MEJOR
    CH: NOHEDA MURILLO PEDRO MAJ: LUKÁČOVÁ PETRA
  1. PENELOPA ZŁOTA TROJA, PKR.II-119664,
    15.08.2015, VG
    O: ISTVAN WHITE HUNTER M: KATYUSHA WHITE HUNTER
    CH: TROJAN  VIOLETTA MAJ: TROJAN VIOLETTA
  1. RAVENA DEBAJO GRAN TORRE, JR 73523,
    27.05.2012 ,  -
    O: MAMBO DEBAJO GRAN TORRE M: AMAZONA
    CH: DEBAJO GRAN TORRE GORAN TRIFUNOV MAJ: VELICKOVIC SLOBODAN + TRIFUNOV GORAN
  1. RUCA DEL CAPANGA, 37965,
    15.11.2014,  -
    O: GARUFA DE EL TUMI M: MAIH BAIACHI VII DEL FALUCHO
    CH: CRASCENTI ERNEST DANIEL HORACIO MAJ: LENTE ISTVÁN

SUKY/FEMALE - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS

  1. ALŽBETKA DELL PATRONZITTO, SPKP 1458,
    27.09.2014, Ex. 4
    O: VASKO EMBRYO BRAZIL M: HOLLY BOB NEWFOUNDSTYLE
    CH: SOMOGYIOVÁ DENISA MAJ: SOMOGYIOVA DENISA
  1. BORACHA DI CASA DEL LUNGO, PK 21476/13,
    05.01.2013, Ex. 1, CAC
    O: URA VERDES PAMPAS M: CEZADOR DE VARNA JOSELIN
    CH: KOLAINOV IVAYLO MAJ: OSLANEC LUBOMIR
  1. CAMAYA DE ARROYO BLANCO, PKR.II-114687,
    30.06.2013, Ex.
    O: CORRIENTES DE FURIOSO CAZADOR M: DESIRA BLANSKY LES
    CH: PAKOZDY  ANDREJ MAJ: ŁYSKIEWICZ AGNIESZKA
  1. EWELIN BLANCO DEABOLO, SPKP 1419,
    27.03.2014, Ex. 3
    O: LOCO DEBAJO GRAN TORRE M: CLOE BLANCO DEABOLO
    CH: BIENIK JÁN MAJ: GARČÁROVÁ JANKA
  1. HEURECA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, CMKU/AD/1387/12,
    29.10.2011, Ex.
    O: FACON DE LA NOCHE TOLEDANA M: ARAHÍ DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: PASTUCHOVÁ EVA MAJ: HORÁČEK PAVEL
  1. LUNA ARTEMIS DE LA PACO CASA, JR 73794 Adg,
    25.03.2013, Ex. 2, R. CAC
    O: SANTOS VERDES PAMPAS M: HERA DE LA PACO CASSA
    CH: GAVRILOVIĆ ALEKSANDAR MAJ: GAVRILOVIC ALEKSANDAR + LAZIĆ MIROSLAVA BEBA

SUKY/FEMALE - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS

  1. AVALANCHE CABALLERO FANTASMA, SPKP 1376,
    07.07.2013, Ex. 2
    O: ALI PRINCESS BLANCA DEL PLATA M: FABIANA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: PAULOVIČOVÁ ANNA MAJ: HORA MILOŠ
  1. DIANCA ALQUANTO MAGNIFICENTE, SPKP 1317,
    10.06.2012, Ex. 1
    O: CHAMOT DE LOS DIAVOLOS M: ARÁNZAZU ALQUANTO MAGNIFICENTE
    CH: POLGÁRY GEJZA MAJ: KAĽAVSKÁ MARTINA

SUKY/FEMALE - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS

  1. DELICIA DE LOS ESCORPIONES BLANCOS, SPKP 1090,
    20.09.2008, Ex.1
    O: HORACIO DI CASA NARDINI M: ARAHÍ DE LOS ESCORPIONES BLANCOS
    CH: PASTUCHOVÁ EVA MAJ: PUCHOŇOVÁ OĽGA

Ďakujeme sponzorom