IV. ročník prestížnej kynologickej akcie EPEIROS CUP

14.-15.9.2019 Slnečné jazerá Senec, Slovensko

Epeiros Cup 2019 víťazi plemien

skupina/group FCI – 1

WELSH CORGI CARDIGAN

Rozhodca LAZIC SUNCICA, SRB – Kruh 1             

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

6 CHAMBER OF SECRETS KASMIR MORAVIA, CMKU/WCC/403/18, 03.02.2018 
O: SWEDEWAVES GRUMPY M: AIMY KASMIR MORAVIA
MAJ: KAŠPAROVÁ JITKA
V1, CAC, EW, BOB

WELSH CORGI PEMBROKE

Rozhodca LAZIC SUNCICA, SRB – Kruh 1          

SUKY/FEMALE – TRIEDA OTVORENÁ/OPEN CLASS

21 DORKA DREAM OF YOUTH, SPKP 285, 05.06.2018 
O: ANNLINE’S HARD TO HANDLE M: ARYA DREAM OF YOUTH
MAJ: SCHMEIDLEROVÁ MICHALA + PAŘIL JIŘÍ
V1, CAC, EW, BOB             

skupina FCI – 2

CANE CORSO

Rozhodca DI CHICCO MARIANO, IT – Kruh 4                

39 ZZ TOP SANGUE MAGNIFICA, JR 700494 CC, 25.03.2018 
O: MOCKINGJAY CUSTODI NOS SANGUE MAGNIFICA M: ROTHORM JY DREAM PEARL JAM
MAJ: SUBAŠIĆ KRISTINA
V1, CAJC, EJW, BOB    

LANDSEER

Rozhodca LAZIC SUNCICA, SRB – Kruh 1                 

PSY – TRIEDA STREDNÁ

73 ABDUL TOBI MIRACLE STAR, SPKP 410, 09.01.2018 
O: ANUBIS VON DEN LUCKY GIANTS M: DAFRA Z LADEROVA
MAJ: UHROVÁ IVETA
V1, CAC, EW, BOB

MASTIFF

Rozhodca DI CHICCO MARIANO, IT – Kruh 4               

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

91 MORGANLEFAY SLNKO ZEMPLÍNA, SPKP 487, 31.10.2015 
O: CHEVELU ANAKIN SKYWALKER BY NOBLEHEART M: SHERWOOD´S LITTLE ACORNS OAKS GROW AT  MORGANLEFAY
MAJ: POLIEVKA MIKULÁŠ
V1, CAC,EW, BOB                

PRESA CANARIO

Rozhodca  DI CHICCO MARIANO, IT – Kruh 4

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

95 JACK DE LA ISLA DE LOS VOLCANES, MET.P.P.C.256/H/15, 16.02.2014 
O: TURCO DE LA ISLA DE LOS VOLCANES M: VERA DE PRESAS YEYFE
MAJ: DEAK SANDOR
V1, CAC,EW, BOB       

RUSSKIY TCHIORNY TERRIER – RUSKÝ ČIERNY TERIÉR

Rozhodca  LAZIC SUNCICA, SRB – Kruh 1            

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

106 ASTRA FIDELIS RITA, SPKP 352, 12.06.2018 
O: ERMAK TER`AVALON M: ASTRA FIDELIS DRAGANA
MAJ: MITTERPÁK ANDREJ + MITTERPÁK ANNA
V1, CAJC, EJW, BOB

SHAR-PEI

Rozhodca  JENNY WEBB, GB – Kruh 3                  

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

137 BERENICE BRAMASOLE, SPKP 1125, 07.10.2015 
O: AMADEUS BRAMASOLE M: FAVORITKA IZ DOMA BSS
MAJ: ABEID KRISTÍNA
V1, CAC, EW, BOB

skupina FCI – 5

AMERICAN AKITA – AMERICKÁ AKITA

Rozhodca  JURCAN ANDREA, SRB – Kruh 2       

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

144 REDIENT ARES AT OLEXAS, SPKP 584, 30.01.2017 
O: RUTHDALES MAKIN A STATEMENT M: FATAL ATTRACTION
MAJ: OLEXA ŠTEFAN
V1, CAC, EW, BOB    

CHOW-CHOW BLACK – ČAU-ČAU ČIERNY

Rozhodca  LAZIC SUNCICA, SRB – Kruh 1                            

CHOW-CHOW RED AND OTHERS – ČAU-ČAU ČERVENÝ A OSTATNÍ

Rozhodca  LAZIC SUNCICA, SRB – Kruh 1

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

154 SIA SHEN TE CHOWS, JR 72670 CHO, 04.06.2018 
O: LIFE´S STORM CUBIQ CYCLONE AT SHEN TE M: LIFE´S STORM FOR SHEN TE APOCALYPSE
MAJ: SLEBODNÍK MAREK 
V1, CAC, EW, BOB

DEUTSCHER GROSSSPITZ SCHWARZ-BRAUN – NEMECKÝ ŠPIC VEĽKÝ ČIERNY A HNEDÝ

Rozhodca  JURCAN ANDREA, SRB – Kruh 2              

SUKY – TRIEDA OTVORENÁ

155 QINA BLACK RE-JAN MORAVIA, CMKU/NS/15302/17, 04.09.2017 
O: LOGAN ŠUMBARSKÝ PRAMEN M: CHLOE BLACK RE-JAN MORAVIA
MAJ: NEMEC JÁN
V1, CAC, EW, BOB         

DEUTSCHER KLEINSPITZ NEUFARBEN – NEMECKÝ ŠPIC MALÝ NOVÉ FARBY

Rozhodca JURCAN ANDREA, SRB – Kruh 2     

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

158 PANNON STAR KING, CMKU/NS/15019/-17/16, 15.12.2016 
O: HIP-HOP MEISEHOF M: VELVET D´AMOUR SKY VANILLA
MAJ: SCHMIDTOVÁ RENATA
V1, CAC, EW, BOB

DEUTSCHER KLEINSPITZ SCHWARZ-BRAUN – NEMECKÝ ŠPIC MALÝ ČIERNY A HNEDÝ

Rozhodca  JURCAN ANDREA, SRB – Kruh 2    

PSY – TRIEDA OTVORENÁ

164 SABBATH BLACK Z TICHÉHO HÁJE, CMKU/NS/15025/17, 01.05.2017 
O: IRIIS MELONGENA M: GENIE Z TICHÉHO HÁJE
MAJ: NEDVĚDOVÁ PETRA
V1, CAC, EW, BOB               

DEUTSCHER MITTELSPITZ SCHWARZ-BRAUN – NEMECKÝ ŠPIC STREDNÝ ČIERNY A HNEDÝ

Rozhodca  JURCAN ANDREA, SRB – Kruh 2               

SUKY – TRIEDA MLADÝCH

169 FRIDA TYRNACANIS, SPKP 1706, 07.10.2018 
O: DAK TRÉ MARIADOLF M: HALINA REJNA
MAJ: HANUSKOVÁ DÁŠA
V1, CAJC, EJW, BOB              

DEUTSCHER WOLFSSPITZ – NEMECKÝ ŠPIC VLČÍ

Rozhodca  JURCAN ANDREA, SRB – Kruh 2                   

PSY – TRIEDA MLADÝCH

170 COOMLA Z JEDLOVEHO LESA, CMKU/NS/16105/18, 03.09.2018 
O: CIB LOGAN ŠUMBARSKÝ PRAMEN M: CIB OLVISTAR ZABAVA
MAJ: WALTEROVÁ INGRID
V1, CAJC, EJW, BOB

DEUTSCHER ZWERGSPITZ (POMERANIAN) – NEMECKÝ ŠPIC TRPASLIČÍ (POMERANIAN)

Rozhodca  JURCAN ANDREA, SRB  Kruh 2             

198 GRAND IZ RUZY TRINITY, RKF 5254132, 26.02.2018 
O: THAI SILK PERFECT COMPANION M: GRAND IZ RUZY HOLLY BERRY
MAJ: HORŇAKOVÁ DOMINIKA
V1, CAC, EW, BOB     

skupina FCI – 6

BASSET BLEU DE GASCOGNE – MODRÝ GASKOŇSKÝ BASET

Rozhodca  LAZIC SUNCICA, SRB  Kruh 1                    

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

202 ANISE LA MIA BELLA BLUE SLOVAKIA, SPKP 18, 21.04.2017 
O: HARDY D’AN NAONED M: ATHENE BLUE ALEDOS
MAJ: KUTAJOVÁ BOŽENA
V1, CAC, EW, BOB                     

BASSET HOUND

Rozhodca  LAZIC SUNCICA, SRB     Kruh 1                   

SUKY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

209 POCAHONTAS QUEEN´S HERMELÍN, CLP/BH/6535, 04.06.2017 
O: YANNICK QUEEN´S HERMELÍN M: CHEROKEE QUEEN´S HERMELÍN
MAJ: KŘÍŽOVÁ VĚRA
V1, CAC, EW, BOB         

GRAND BASSET GRIFFON VENDÉEN – VEĽKÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉNSKY BASET

Rozhodca  LAZIC SUNCICA, SRB    Kruh 1                      

PSY – TRIEDA STREDNÁ

210 YEUX RÊVEURS V.D. VIERSENHOEVE, NHSB 3112551, 22.02.2018 
O: ENEMOSSENS ALVAR AALTO M: PLAISIR DU COEUR VAN DE VIERSENHOEVE
MAJ: JAKUBČOVÁ PETRA 
V1, CAC, EW, BOB

PETIT BASSET GRIFFON VENDÉEN – MALÝ HRUBOSRSTÝ VENDÉNSKY BASET

Rozhodca  LAZIC SUNCICA, SRB    Kruh 1                  

PSY – TRIEDA ŠAMPIÓNOV

213 IAN DES VIGNES POURPRES, CLP/BGV/450, 20.04.2013 
O: EBENE DES AJONCS DE L´AULNE M: E´MILIE-MALIE-MALOU DES VIGNES POURPRES
MAJ: VLKOVÁ DAGMAR
V1, CAC, EW,B OB