V. ročník prestížnej kynologickej akcie EPEIROS CUP

11.-12.9.2021 Slnečné jazerá Senec, Slovensko

Ubytovanie

Ubytovanie na Slnečných jazerách poskytujú hotely a penzióny, ktoré Vám zabezpečia vysokú kvalitu ubytovania a ponúkaných služieb. Väčšia koncentrácia hotelov je na severnom brehu jazier, kde nájdete aj luxusné hotely s komfortnými izbami, wellness centrami, no aj konferenčnými priestormi. Pre menej náročných sú k dispozícii kempingy, chatky, ktoré poskytujú lacné ubytovanie. 

Vhodnou voľbou sú bungalovy na ubytovanie pre rodiny s deťmi.

http://www.slnecnejazera.eu/en

Dá sa povedať že takmer celé jazero je obklopené ubytovacími zariadeniami rôznej kategórie. Nechýbajú ani apartmány, respektíve komplex apartmánových domov aj s okolitým rekreačným areálom so športoviskami.

Najbližšie k miestu konania a nami odporúčané:

BUNGALOVYSlnečné jazerá JUH (opačná strana jazera, dobra dostupnosť peši k miestu výstavy). http://www.slnecnejazera.eu/ubytovanie-jazera/

HOLIDAY VILAGE BUNGALOVY – Dohodnuté ceny – Slnečné jazerá SEVER – bližšie k miestu konania. Epeiros.http://www.slnecnejazera.eu/ubytovanie-jazera/holiday-village/

HOTEL ZÁTOKA – Slnečné jazerá SEVER. Ponúka vynikajúcu kuchyňu, pohodlné izby, športové a relaxačné vybavenie i súkromnú pláž. 

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on email
Share on print